15:47 2018 Gegužės 23
Vilnius+ 19°C
Tiesioginis eteris
  Beždžionė Lietuvos zoologijos sode. Archyvinė nuotrauka

  Beždžionė pavogė Lietuvos zoologijos sodo loterijos rezultatus

  © Фото: Lietuvos Zoologijos Sodas
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  92 0 0

  Bet atidavė! Vienam iš mylimiausių zoologijos sodo auklėtinių patikėta išrinkti loterijos nugalėtoją. Loterija buvo organizuota Lietuvos zoologijos sodo gimtadienio proga.

  VILNIUS, liep 5 — Sputnik. Lietuvos Zoologijos Sodas šį savaitgalį šventė savo 78-tąjį gimtadienį ir šia proga savo lankytojams organizavo neeilinę atrakciją — kiekvienas liepos 1-3 dienomis nupirktas bilietas dalyvavo loterijoje, praneša zoologijos sodo atstovai Facebook paskyroje.

  Laimėti galima buvo apžvalginį skrydį oro balionu, skrydį lėktuvu virš Kauno ir skrydį parasparniu.

  Laimėtojus išrinkti padėjo mylimiausias zoologijos sodo beždžioniukas Muntis. Žiūrėkite vaizdo įrašą apie tai, kaip tai vyko.

  Lietuvos zoologijos sodas — zoologijos sodas Kaune. Vienintelis valstybinis zoologijos sodas Lietuvoje, užimantis 15,66 hektarų parko plotą. Zoologijos sodas per metus vidutiniškai sulaukia daugiau nei 150 tūkstančių lankytojų.

  XX amžiaus pradžioje profesoriaus Tado Ivanausko sutelkta iniciatyvinė grupė ėmė rūpintis pirmojo Lietuvos zoologijos sodo kūrimu. Kauno zoologijos sodas oficialiai atidarytas 1938 metais liepos 1 dieną. Atidarymo metu buvo tik 40 gyvūnų.

  Šiandien zoologijos sode laikoma apie tris tūkstančius (2877) gyvūnų.

  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos