13:19 2020 Gegužės 31
Tiesioginis eteris
  • USD1.1136
  • RUB78.4416
    Visuomenė
    Gauti trumpą nuorodą
    106

    Pasinerti į kūribingumo ir inovacijų pasaulį padės Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) atstovai, kurie visus norinčius supažindins su laboratorijų "LinkMenų fabrikas" veikla, o taip pat organizuos susitikimus su žymiais išradėjais.

    VILNIUS, rug 26 — Sputnik. Pirmą kartą Lietuvoje prasideda "Inovacijų savaitė 2016", kurios metu įvyks daugiau kaip 50 nemokamų renginių Vilniuje ir Kaune.

    "Vaizduotė apima visą pasaulį". Šia įkvepiančia Alberto Einšteino fraze skelbiame "Inovacijų savaitės 2016" pradžią!" — socialiniame tinkle Facebook parašė organizatoriai

    .

    Pirmadienį, rugsėjo 26 dieną, visi norintys kviečiami į renginį "Kūribiškumas versle ir gyvenime", kuris vyks VGTU (Linkmenų gatvė 28, Vilnius) nuo 13:00 iki 16:30. "Kodėl svarbu būti kūrybišku? Kam reikalingos inovacijos? Kur ir kaip jos gimsta? Renginio metu apie tai diskutuos garsūs Lietuvos verslo, mokslo, politikos atstovai", — samprotauja organizatoriai.

    Pasak jų, kūrybinės erdvės atvers kelius naujoms pažintims, interaktyvioms diskusijoms, neformaliam bendravimui. Čia taip pat dešimt jauno verslo atstovų pristatys inovacijų prototipus, kuriuos jie sukūrė per vieną iššūkių savaitę.

    Be to, VGTU kviečia į ekskursiją, kurios metu susipažinsite "LinkMenų fabrikas" veikiančiomis laboratorijomis bei galėsite išbandyti įvairias inovacijas: kepti blynus 3D spausdintuvu, pasivažinėti elektriniu paspirtuku ar elektrine riedlente, išmaniai fotografuoti, sujungti mikroschemas ir kitas.

    Užsiregistuoti į renginius, o taip pat susipažinti su "Inovacijų savaitės" programa galima oficialiame tinklalapyje.

    Dar šia tema

    Lietuva — inovacijų šalis

    Svarbiausios temos