04:15 2018 Liepos 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1670
 • RUB74.0532
  Radiatorius. Archyvinė nuotrauka

  Šiluma atėjo: didmiesčių daugiabučiuose prasidėjo šildymo sezonas

  © Фото: pixabay.com
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  1101

  Nuo šiandienos Vilniaus, Kauno ir Panevėžio daugiabučių gyventojai jau gali džiaugtis šiluma. Šiauliuose šildymą įjungs iki šeštadienio, Klaipėdoje — iki pirmadienio.

  VILNIUS, spal 6 — Sputnik. Vilnius, Kaunas ir Panevėžys ketvirtadienį pradėjo šildymą daugiabučiuose, pranešė BNS.

  Radiatorius. Archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Кирилл Каллиников

  Šiaulių daugiabučius šiluma turėtų pasiekti iki šeštadienio, Klaipėdos — pirmadienį.

  Vilnius praėjusį ketvirtadienį pradėjo šildyti mokyklas, darželius ir sveikatos įstaigas, o šį ketvirtadienį šiluma pasiekė ir daugiabučius.

  Kauno mero atstovas spaudai Tomas Grigalevičius BNS teigė, jog antrame pagal dydį Lietuvos mieste šildymas daugiabučiuose įjungiamas nuo ketvirtadienio. Kaune jau nuo antradienio šildomos mokyklos, darželiai ir sveikatos įstaigos.

  "Visų daugiabučių namų šildymo mazgus aptarnaujančios bendrovės nuo šiandien per artimiausias penkias dienas turi pradėti šildyti", — kalbėjo Grigalevičius.

  Šiaulių savivaldybės Viešųjų ryšių skyriaus vedėjas Vitalis Lebedis BNS teigė, jog šildymas mokykloms, darželiams ir sveikatos įstaigoms pradėtas tiekti ketvirtadienį. Daugiabučius šildymas turėtų pasiekti penktadienį arba šeštadienį.

  Panevėžio savivaldybės Komunikacijos skyriaus vedėjo pavaduotoja Vilma Kučytė BNS teigė, kad ketvirtadienį pradedami šildyti daugiabučiai, esantys šiaurinėje miesto dalyje, o penktadienį — pietinėje. Mokyklos, darželiai ir sveikatos įstaigos Panevėžyje buvo pradėtos šildyti šį trečiadienį.

  Klaipėdos savivaldybės Butų ir energetikos poskyrio vedėjas Algis Gaižutis BNS sakė, kad mokyklos, darželiai ir sveikatos įstaigos pradedamos šildyti nuo ketvirtadienio, o daugiabučius šiluma turėtų pasiekti ateinantį pirmadienį.

  Šildymo sezonas skelbiamas, kai vidutinė trijų parų oro temperatūra mažesnė nei 10 laipsnių šilumos. Visos savivaldybėse veikiančios mokyklos, darželiai, gydymo įstaigos ir esantys daugiabučiai gali savarankiškai pasirinkti, kada įjungti šilumos tiekimą.

  Dar šia tema

  Pagalba artimajam: daugiavaikė šeima gavo naują krosnį
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos