12:25 2021 Sausio 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.2123
 • RUB89.0364
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  112

  Valstybės sienos apsaugos tarnybos šunys ne kartą įrodė savo ištikimybę tėvynei. Suteikti jiems geras tarnybos sąlygas padės pasieniečių įsigyta nauja kinologinė įranga.

  VILNIUS, spal 6 — Sputnik. Valstybės sienos apsaugos tarnyba, sėkmingai įgyvendinusi Nacionalinio vidaus saugumo fondo (NVSF) 2014-2020 m. programos lėšomis finansuojamus projektus, įsigijo kilnojamųjų voljerų tarnybiniams šunims bei keturkojų dresūrai reikalingos įrangos, pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

  Keturkojams nupirkti 32 kilnojamieji voljerai su būdomis. Juos pasieniečiai už 62 816 eurų įsigijo iš viešojo pirkimo konkursą laimėjusios UAB "Sentios".

  Оборудование для дрессировки служебных собак пограничников
  Kilnojamas voljeris tarnybiniams šunims

  Ta pati bendrovė pasieniečiams pristatė ir 14 elektrinių šunų dresavimo antkaklių, skirtų tarnybinių VSAT keturkojų dresavimui ir motyvavimui juos valdant per atstumą. Šio pirkinio kaina — 14 851 euras.

  Оборудование для дрессировки служебных собак пограничников
  Šuo su elektriniu dresavimo antkakliu

  Viešojo pirkimo konkursą laimėjusi UAB "InfoEra" pasieniečių kinologams pristatė 56 visuotinės padėties nustatymo sistemas (GPS), skirtas tarnybiniams šunims. Jų kaina — 35 235 eurai.

  Оборудование для дрессировки служебных собак пограничников
  Visuotinės padėties nustatymo sistemos padės nustatyti tikslią vietą

  Pasieniečių kinologus pasieks ir aštuoni apsauginiai šunų dresiravimo kostiumų komplektai, kurių kiekvieną sudaro ne tik apranga, bet ir galvos apsauga ir specialius botagas.

  Šio pirkinio kaina yra 9040 eurų, o prekes VSAT pareigūnams pateiks viešojo pirkimo konkursą laimėjusi UAB "Dogis".

  Оборудование для дрессировки служебных собак пограничников
  Apsauginiai šunų dresiravimo kostiumų komplektai

  Tarnybinių keturkojų patalpų dezinfekavimui ir pašalinių kvapų šalinimui pasieniečiai iš UAB "Ozono centras" už 1815 eurų įsigijo ozono generatorių.

  Оборудование для дрессировки служебных собак пограничников
  Ozono generatoriai padės išvengti nemalonių kvapų

  Teoriniam VSAT kinologų mokymui instruktoriai nuo šiol naudos ir specialią interaktyvią lentą. Ji iš viešąjį pirkimo konkursą laimėjusios UAB "Novakopa" įsigyta už 5354 eurus.

  Dar šia tema

  Neabejingi lietuviai: surinkime lėšas aviganio paminklui

  Svarbiausios temos