09:42 2020 Vasario 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.0801
 • RUB69.5480
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  90

  Praeitą savaitę didžiausias sergamumo gripu ir ŪVKTI rodiklis registruotas didžiausias — Vilniaus administracinėje teritorijoje. Visoje Lietuvoje dėl gripo į ligoninę paguldyti trys asmenys.

  VILNIUS, spal 31 — Sputnik. Sergamumas gripu ir ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (ŪVKTI) Lietuvoje šiek tiek didesnis nei 2015 metais, pranešė Užkrečiamųjų ligų ir AIDS (ULAC) centras.

  Praeitą savaitę, spalio 24-30 dienomis, bendras Lietuvos sergamumo gripu ir ŪVKTI rodiklis buvo 63,0 atvejo 10 tūkstančių gyventojų. Praeitais metais tuo pačiu metu sergančiųjų buvo šiek tiek mažiau — 58,1 atvejo 10 tūkstančių gyventojų.

  Mažiausias sergamumo gripu ir ŪVKTI rodiklis 2016 metų spalio 24-30 dienomis registruotas Šiaulių administracinėje teritorijoje, o didžiausias — Vilniaus administracinėje teritorijoje.

  Pastarąją savaitę sergamumas gripu ir ŪVKTI padidėjo Kauno, Klaipėdos, Marijampolės, Vilniaus administracinėse teritorijose ir sumažėjo Alytaus, Panevėžio, Šiaulių, Tauragės, Telšių, Utenos administracinėse teritorijose.

  Praėjusią savaitę šalyje dėl gripo į ligoninę paguldyti trys asmenys.

  Dar šia tema

  Erkių invazija: rugpjūtį didžiausias sergamumas nuo erkių įkandimo
  Lietuvių sergamumo lytiškai plintančiomis infekcijomis ataskaita nedžiugina

  Svarbiausios temos