04:40 2018 Vasario 22
Vilnius-13°C
Tiesioginis eteris
  Policija. Archyvinė nuotrauka

  Tikra moteris ir nusikaltėlį pati sugaus

  © Sputnik/ Виктор Толочко
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Policijos pareigūnai skuba į pagalbą (126)
  97 0 0

  Policininkai padėkojo panevėžietei už drąsą ir pilietiškumą. Mergina neišsigando ir pati pasivijo nusikaltėlį.

  VILNIUS, lapkr 5 — Sputnik. Lapkričio 4 dieną Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariate už kilnų poelgį apdovanota panevėžietė, pranešė policijos departamentas.

  Mergina policijos pareigūnams padėjo išaiškinti vagystę. Ji, išgirdusi kieme keistą garsą ir pro langą pamačiusi vyriškį su pirštinėmis besisukiojantį prie automobilių, nepabūgo ir pati išskubėjo į kiemą, vijosi nusikaltėlį, atvykusiems policijos pareigūnams tiksliai nurodė, kur slepiasi nusikaltėlis, todėl vagišius buvo iš karto sulaikytas.

  Merginos drąsą ir pilietiškumą įvertino policija. Jai Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus viršininkas Romaldas Krištopaitis padėkojo už pilietiškumą ir pagalbą policijai, įteikė padėką, stilizuotus gerumo sparnus ir gėlių, linkėdamas, kad už gėrį būtų atlyginta gėriu. 

  Mergina sakė nesudvejojusi. Nepagalvojusi apie pavojų skubėjo paskui vagį, nenorėjo pamesti jo pėdsakų ir leisti jam pasprukti. Ji viliasi, kad šiuo pavyzdžiu paseks vis daugiau žmonių, padės kurti pilietiškesnę visuomenę, saugesnę aplinką ir nebus pakantūs pažeidimams.

  Temos:
  Policijos pareigūnai skuba į pagalbą (126)

  Dar šia tema

  Policininkas — populiari profesija
  "Federalų hipsteris" užtemdė Brazilijos prezidentės impičmentą
  Karo policija rūpinasi vaikų saugumu prie mokyklų
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos