21:59 2020 Sausio 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.1108
 • RUB68.2495
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Kelias į pražūtį (36)
  115

  Vilniaus policijos pareigūnai kelis mėnesius vykdė intensyvius ikiteisminius tyrimus ir aptiko narkotikų platintojus. Sulaikyti keturi asmenys, įtriami narkotinių medžiagų platinimu stambiu mastu.

  VILNIUS, lapkr 10 — Sputnik. Vilniuje sulaikyti keturi asmenys, kuriuos teis už narkotinių medžiagų platinimą stambiu mastu, praneša policijos departamento spaudos tarnyba.

  Po atlikto ilgalaikio tyrimo šių metų spalio mėnesio viduryje Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai, įtarę neteisėtu disponavimu narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis labai dideliais kiekiais ir jų platinimu, sulaikė du asmenis, priskiriamus Vilniaus apskrityje veikiančioms organizuotoms nusikalstamoms struktūroms.

  Pas sulaikytuosius atlikus kratas ir  kitus ikiteisminio tyrimo veiksmus, specialiai įrengtose slėptuvėse bei kitose vietose buvo rasta ir iš nelegalios apyvartos paimta apie tris kilogramus, įtariama, amfetamino. Abiem įtariamiesiems teismas skyrė griežčiausią kardomąją priemonę — suėmimą trims mėnesiams. 

  Policija ieškojo toliau

  Tęsdami intensyvius ikiteisminio tyrimo veiksmus, lapkričio 3 ir 4 dienomis sostinės policijos pareigūnai nustatė naujas Vilniaus apylinkės miškuose įrengtas sulaikytųjų bendrininkų narkotinių medžiagų slėptuves.

  Iš nelegalios apyvartos papildomai paėmė apie 1,2 kilogramų psichotropinės medžiagos — amfetamino. Specialios operacijos metu sulaikė dar du su organizuotomis nusikalstamomis struktūromis siejamus asmenis, kuriems teismas taip pat skyrė griežčiausią kardomąją priemonę — suėmimą.

  Jau ne pirmas kartas

  Pažymėtina, kad visi keturi suimti asmenys ankščiau jau teisti už įvairius nusikaltimus, vienas jų teistas už narkotinių medžiagų platinimą labai dideliais kiekiais. 2014 metais atlikęs dalį bausmės ir lygtinai paleistas į laisvę jis toliau užsiėmė neteisėtu narkotinių medžiagų platinimu. Manoma, kad sulaikomų asmenų gali būti ir daugiau.

  Kas gręsia už narkotikų platinimą

  Pagal Lietuvos baudžiamąjį kodeksą, už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis, turint tikslą jas platinti, arba neteisėtą disponavimą labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu numatomas laisvės atėmimas nuo dešimties iki penkiolikos metų.

  Temos:
  Kelias į pražūtį (36)

  Dar šia tema

  Sostinės čigonų tabore rastas negyvas vyras
  Kelias į pražūtį: policija sulaikė iš taboro narkomanus vežusį taksistą
  Policijos smūgis šaunamųjų ginklų gamintojams ir platintojams
  Lietuvos paaugliai atsisako žalingų įpročių

  Svarbiausios temos