17:19 2018 Vasario 21
Vilnius-6°C
Tiesioginis eteris
  Slidus kelias. Archyvinė nuotrauka

  Kalvarijos policijos pareigūnai pateisino savo profesijos paskirtį

  © Depositphotos
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Policijos pareigūnai skuba į pagalbą (126)
  8510

  Pastaruoju metu daug kalbama apie naują policijos veiklos modelį. Policininkai stengiasi priprasti prie naujų darbo sąlygų. Bet kilnumo neužsidirbsi jokiais naujais reikalavimais. Du Kalvarijos policijos pareigūnai išgelbėjo motiną su mažais vaikais.

  VILNIUS, lapkr 12 — Sputnik. Žmogui, patekusiam į keblią situaciją, visada norisi kuo greičiau sulaukti pagalbos. Ypač jei tenka balansuoti ant ribos — tiesiogine ar perkeltine prasme. Kai iškritus  sniegui slidžiame kaimo kelyje tavo automobilis slysdamas pakimba ant sankasos, kai laikrodis rodo puse devynių vakaro, kai vilties, jog kažkas važiuos pro šalį, nėra daug, o pajudėti automobilyje baugu, nes, rodos, tik menkas judesys ir jis apvirs… Tuo metu pro šalį važiavęs automobilis sustoja. Tai prilygsta kone stebuklui.

  Policija, Archyvinė nuotrauka
  © Sputnik/ Александр Липовец

  Policijos departamentas pasidalino istorija, kaip du policininkai nepravažiavo pro šalį ir padėjo į bėdą patekusiems motinai su vaikais.

  Kalvarijos policijos pareigūnai, kaip tik tapę įvykio ne tik liudininkais, bet ir pagalbininkais, šio įvykio nesureikšmino — jau mėnesį dirba pagal naująjį veiklos  modelį, kurio esmė —  greitesnis reagavimas į įvykius, pagalba, dėmesys  nukentėjusiems ir apskritai — daugiau policijos keliuose ir gatvėse.

  Kad tai ne skambūs šūkiai, o realybė, įsitikino ir viena Kalvarijos savivaldybėje gyvenanti šeima. Ji  dėkinga pareigūnams, kad vėlyvą, pirmąjį sniegą Suvalkijoje barstantį vakarą, ištikus bėdai, jie pirmieji buvo greta ir suteikė neatidėliotiną pagalbą.

  Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kalvarijos policijos komisariato vyriausieji patruliai Arūnas Lukoševičius ir Eimantas Bielys, lapkričio 9 dieną apie 20:30 valandą, tarnybos metu,  Kalvarijos savivaldybės Jungėnų kaime pastebėjo nuo kelio šonu nuslydusį ir ant sankasos pakibusį automobilį — jis balansavo ant kairės pusės ratų ir galėjo bet kada apvirsti. Automobilyje sėdėjo moteris ir dvi mažametės mergaitės.

  Pareigūnai sustojo ir, įvertinę pavojingą situaciją, nedelsdami ėmėsi skubių veiksmų. Prilaikydami automobilį vienas iš vienos pusės, kitas iš kitos, kad jis neapvirstų, nurodė vairuotojai išlipti iš automobilio. Tuomet, vis dar prilaikydami automobilį, iškėlė galinėje sėdynėje sėdėjusias mergaites. Į įvykio vietą atvykęs moters vyras padėjo pareigūnams nustumti automobilį nuo sankasos ir saugiai išvairuoti jį į kelią.

  Šeima dėkojo pareigūnams už dėmesingumą ir pagalbą —  jie saugūs ir sveiki galėjo tęsti kelionę toliau.

  Temos:
  Policijos pareigūnai skuba į pagalbą (126)

  Dar šia tema

  Prezidentė: policijos reformą galima tęsti, įvertinus jos naudą
  Generalinis komisaras: naujas policijos modelis veikia
  Policininkas — populiari profesija
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos