12:58 2020 Rugpjūčio 08
Tiesioginis eteris
 • USD1.1817
 • RUB86.9753
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Linksmų Kalėdų! (177)
  15

  Lietuvos paštas išanksto pasiruošė šventėms — į apyvartą išleidžiami šventiniai pašto vokai ir ženklai. Taip pašto tarnyba primena, kad rūpintis sveikinimų ir dovanėlių siuntimu reikia iš anksto.

  VILNIUS, lapkr 19 — Sputnik. Šventiniu laikotarpiu pašto korespondenciją puoš du nauji pašto ženklai, skirti šventoms Kalėdoms ir Naujiesiems metams. Juos sukūrė dailininkas Dovydas Bakšys, praneša Lietuvos pašto spaudos tarnyba.

  Lietuvoje siųsti skirtas pašto ženklas, kurio nominalas — 0,39 euro, bus išleistas 400 tūkstančių egzempliorių tiražu. Į užsienio šalis siųsti skirtų pašto ženklų (0,81 euro nominalo) išleidžiama 50 tūkstančių vienetų.

  Рождественские марки в Литве
  Šventiniai pašto ženklai

  "Nors Kalėdomis dar nekvepia, bet Lietuvos paštas jau pradeda ruoštis didžiosioms metų šventėms. Išleisdami šventinius Kalėdų ir Naujųjų metų pašto ženklus gyventojams primename, kad jau dabar laikas pradėti galvoti apie sveikinimus ir dovanas, kurios bus siunčiamos paštu", — pasakė Lietuvos pašto atstovė Rasa Kruopaitė-Lalienė.

  Ji taip pat primenė, kad norint, jog šventiniu laikotarpiu išsiųsti laiškai ir siuntiniai dar prieš Kalėdas pasiektų gavėjus, juos reikia išsiųsti kuo anksčiau.

  Drauge su šventiniais pašto ženklais bus išleistas ir pirmosios dienos vokas.

  Марки на конверте
  Šventiniai pašto vokai

  Prieškalėdiniu laikotarpiu Lietuvos paštas skaičiuoja ženkliai išaugusį tiek Lietuvoje, tiek į užsienio šalis siunčiamų pašto siuntų srautą. Prieš šventas Kalėdas dažniausiai siunčiami atvirlaiškiai, šventiniai sveikinimai ir pašto siuntos su kalėdinėmis dovanomis.

  Temos:
  Linksmų Kalėdų! (177)

  Dar šia tema

  Išleidžiamas prezidento Griniaus gimimo metinėms skirtas pašto ženklas

  Svarbiausios temos