14:34 2021 Sausio 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.2064
 • RUB89.5913
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  94

  Vilnius džiaugiasi, kad sugebėjo pritraukti tokį siprų prekės ženklą ir tokias kokybiškas paslaugas, kurios jau metus lengvina miesto gyventojų keliones po miestą.

  VILNIUS, lapkr 27 — Sputnik. Jau metus sostinės gyventojams bei miesto svečiams "Uber" suteikia alternatyvą  po miestą važiuoti pigiau, saugiau ir paprasčiau, praneša Vilniaus savivaldybė.

  "Jau vieneri metai esame svarbi tarptautinės platformos, keičiančios požiūrį į miesto transportą, dalis. "Uber" vilniečiams ir miesto svečiams suteikė naują alternatyvą keliauti: ragaujame pirmuosius dalijimosi ekonomikos vaisius, o miesto žmonės jaučia apčiuopiamą naudą — po Vilnių gali važiuoti pigiau, saugiau ir paprasčiau", — mano Vilniaus savivaldybė.

  "Uber" Vilniuje buvo įsteigta rekordiškai greitai — vos per tris savaites, tad greita veiklos pradžia ir sparti plėtra įkvepia nesustoti ir toliau.

  Per vienerius metus buvo pasiekta daug: pasiūlytas alternatyvus  būdas keliauti mieste, atidarytas inžinerijos centras bei pavėžėjimo paslaugų palaikymo padalinys.

  Per metus Lietuvoje "Uber" pasiekė  šimtus partnerių-vairuotojų, apie 20 tūkstančių nuolatinių aktyvių programėlės naudotojų ir svečių iš 64-ių valstybių.

  Gimtadienio šventėje didelis dėmesys buvo skirtas visai partnerių-vairuotojų ir keleivių bendruomenei, be kurios pavėžėjimo paslaugos Vilniuje nebūtų įmanomos.

  Dar šia tema

  Kauno viešasis transportas pateko į Google žemėlapius
  Kaunas vilioja: vietoj bilieto — automobilio techninis pasas

  Svarbiausios temos