17:13 2018 Vasario 21
Vilnius-6°C
Tiesioginis eteris
  Uber. Archyvinė nuotrauka

  "Uber" jau metai: apie 20 tūkst naudotojų ir šimtai vairuotojų

  © Flickr/ Joakim Formo
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  84 0 0

  Vilnius džiaugiasi, kad sugebėjo pritraukti tokį siprų prekės ženklą ir tokias kokybiškas paslaugas, kurios jau metus lengvina miesto gyventojų keliones po miestą.

  VILNIUS, lapkr 27 — Sputnik. Jau metus sostinės gyventojams bei miesto svečiams "Uber" suteikia alternatyvą  po miestą važiuoti pigiau, saugiau ir paprasčiau, praneša Vilniaus savivaldybė.

  "Jau vieneri metai esame svarbi tarptautinės platformos, keičiančios požiūrį į miesto transportą, dalis. "Uber" vilniečiams ir miesto svečiams suteikė naują alternatyvą keliauti: ragaujame pirmuosius dalijimosi ekonomikos vaisius, o miesto žmonės jaučia apčiuopiamą naudą — po Vilnių gali važiuoti pigiau, saugiau ir paprasčiau", — mano Vilniaus savivaldybė.

  "Uber" Vilniuje buvo įsteigta rekordiškai greitai — vos per tris savaites, tad greita veiklos pradžia ir sparti plėtra įkvepia nesustoti ir toliau.

  Per vienerius metus buvo pasiekta daug: pasiūlytas alternatyvus  būdas keliauti mieste, atidarytas inžinerijos centras bei pavėžėjimo paslaugų palaikymo padalinys.

  Per metus Lietuvoje "Uber" pasiekė  šimtus partnerių-vairuotojų, apie 20 tūkstančių nuolatinių aktyvių programėlės naudotojų ir svečių iš 64-ių valstybių.

  Gimtadienio šventėje didelis dėmesys buvo skirtas visai partnerių-vairuotojų ir keleivių bendruomenei, be kurios pavėžėjimo paslaugos Vilniuje nebūtų įmanomos.

  Dar šia tema

  Kauno viešasis transportas pateko į Google žemėlapius
  Kaunas vilioja: vietoj bilieto — automobilio techninis pasas
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos