04:20 2018 Liepos 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1670
 • RUB74.0532
  Į kelionę po Lietuvą išvyksta Technologijų mokykla ant ratų

  Technologijų mokykla važiuoja pas jus: interaktyvios pamokos autobuse

  © Фото: smm.lt
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Švietimas Lietuvoje (151)
  9703

  Inovatyvioje technologijų ir inžinerinio mokymo įranga aprūpintame autobuse penkių Lietuvos miestų mokiniai galės susipažinti su 3D spausdintuvu, robotais ir kitomis moderniomis priemonėmis.

  VILNIUS, gruod 5 — Sputnik. 10:00 iš Vilniaus Rotušės aikštės kelionę po Lietuvą pradės Technologijų mokykla ant ratų — inovatyvia technologijų ir inžinerinio mokymo įranga aprūpintas specialus autobusas, praneša švietimo ir mokslo ministerijos spaudos tarnyba.

  Su šiuolaikinėmis technologijomis, kurios naudojamos profesiniame mokyme, mokiniai galės susipažinti penkiuose miestuose: gruodžio 5 dieną  Vilniuje, gruodžio 6 — Alytuje, gruodžio 7 — Kaune, gruodžio 8 — Panevėžyje ir gruodžio 9 — Šiauliuose.

  "Apsilankę technologijų mokykloje ant ratų jauni žmonės iš arti susipažins su pažangiu profesiniu mokymu Lietuvoje. Svarbu, kad mokiniams ir suaugusiems, norintiems įgyti darbo rinkoje paklausią profesiją, netrūktų informacijos apie visas profesinio mokymo teikiamas galimybes", — sako švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė.

  Keliaujančioje mokykloje visą savaitę nuo 10:00 iki16:00 vyks interaktyvios pamokos, kurių metu 8-12 klasių mokiniai išbandys 3D spausdintuvus, robotus, kompiuterizuotas stakles, krumpliaračių stendą, suvirinimo simuliatorius ir kitas modernias priemones. Pusvalandžio trukmės pamokose dalyvaus užsiregistravę 8-12 klasių mokiniai, autobusą aplankyti galės ir smalsūs praeiviai. 

  Technologijų mokykloje ant ratų apsilankę mokiniai taip pat bus kviečiami dalyvauti konkurse ir laimėti išskirtinius prizus, kuriuos įsteigė profesinės mokyklos. Prie autobuso nusifotografavę ir savo nuotrauką į Švietimo ir mokslo ministerijos Facebook paskyrą įkėlę mokiniai galės laimėti 5 prizus sau ir draugui: Vilniuje — fotosesiją, Alytuje — keramikos pamoką, Kaune — grožio arba sveikatinimo procedūrą, Panevėžyje — vairavimo, o Šiauliuose — konditerijos pamokas.

  Europos Komisijos iniciatyva 5-9 dienomis Europoje vyksta Europos profesinių gebėjimų savaitė, kurios tikslas — parodyti profesinio mokymo inovatyvumą ir patrauklumą, paskatinti jaunimą rinktis profesinį mokymą, atskleisti savo gebėjimus.

  Temos:
  Švietimas Lietuvoje (151)

  Dar šia tema

  Metų inovacija — pjūvis 10 kartų plonesnis nei žmogaus plaukas
  "Inovacijų savaitė 2016" pranoko organizatorių lūkesčius
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos