01:36 2020 Gruodžio 01
Tiesioginis eteris
 • USD1.1980
 • RUB91.1439
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Policijos pareigūnai skuba į pagalbą (127)
  708

  Nuo pirmadienio pradėjo veikti policijos informacijos telefonas. Šiuo metu policja teikia informaciją apie migraciją lietuvių, rusų, anglų kalbomis.

  VILNIUS, gruod 6 — Sputnik. Nuo pirmadienio, gruodžio 5-osios, policija pradėjo teikti informaciją telefonu 8 700 60000 visais, su migracija susijusiais klausimais, pranešė Policijos departamento spaudos tarnyba.

  Kokiais klausimais konsultuos

  Paskambinę telefonu, galite sužinoti viską apie pasus, asmens tapatybės korteles, užsieniečių teisinę padėtį Lietuvoje. Policijos departamento Informacijos teikimo centras paslaugą teikti pradėjo nuo migracijos klausimų ir tai ketina daryti bent du-tris mėnesius.

  Konsultacijos kitais klausimais prasidės vėliau, įsijungimas bus vykdomas etapais.

  Kokiu metu konsultuos

  Policijos atstovai pažymi, kad konsultavimas elektroniniu paštu bus įjungtas tik tuomet, kai bus konsultuojama visais policijos teikiamų administracinių paslaugų klausimais. Centras dirbs tik darbo dienomis, 8:00-18:00 valandomis (penktadieniais iki 16:45 valandos).

  Kas konsultuos

  Informaciją teikia ne pareigūnai, o specialiai šioms funkcijoms atlikti apmokyti darbuotojai, dirbantys pagal darbo sutartį. Šiuo metu jų yra šeši. Darbuotojai apmokyti pagal specialiai jiems parengtą mokymų programą, kurios metu dėmesys buvo skiriamas tiek turiniui (migracijos klausimams), tiek aptarnavimo kompetencijoms bei bendrosioms kompetencijoms ugdyti, tiek praktikai. Konsultuojama ne tik lietuvių, bet ir anglų bei rusų kalbomis.

  Tai ne pagalbos numeris 112

  Jokios skubios policijos pagalbos centras neteiks ir nesidubliuos su Bendrojo pagalbos centro tel. 112. Įrašytas pranešimas pokalbio pradžioje praneš asmenims, kad esant skubios pagalbos poreikiui, jie kreiptųsi telefonu 112.

  Jei, vis dėlto, tokie asmenys prisiskambins ir jiems reikės skubios pagalbos, centro darbuotojai klaus, kur asmuo yra ir pagal tai nukreips skambučius atitinkamos apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Operatyvaus valdymo skyriui.

  Temos:
  Policijos pareigūnai skuba į pagalbą (127)

  Dar šia tema

  Kalvarijos policijos pareigūnai pateisino savo profesijos paskirtį
  Generalinis komisaras: naujas policijos modelis veikia
  Narsus kursantas — saugi ateitis

  Svarbiausios temos