21:41 2020 Lapkričio 29
Tiesioginis eteris
 • USD1.1922
 • RUB90.9894
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Linksmų Kalėdų! (186)
  122

  Ne tik žmonės džiaugiasi šventėmis, bet ir jų augintiniai jaučia artėjančių Kalėdų dvasią. Kodėl gi neparodžius jiems pagrindinės Lietuvos eglutės?

  VILNIUS, gruod 16 — Sputnik. Savaitgalį sostinėje vyks akcija "Parodyk augintiniui eglutę".

  "Jau gruodžio 17 dieną kviečiame Jus, mielieji gyvūnų mylėtojai, į GGI ir Mars Lietuva renginį "Parodyk augintiniui eglutę'', — pasidalino Facebook paskyroje akcijos organizatoriai.

  Šį šeštadienį vilniečiai ir miesto svečiai gali atvykti prie Katedros aikštės su savo naminiu numylėtiniu, kur visų lauks daug staigmenų.

  Portalas madeinvilnius.com primena, kad renginio metu galima bus įsiamžinti prie gražiausios Vilniaus eglutės su savo augintiniu. Kiekvienas, kuris nusifotografuos prie eglutės esančio specialaus stendo su savo augintiniu, pateks į "Gyvūnų gerovės iniciatyvos" fotoalbumą. Facebook šis fotoalbumas rinks patiktukus. Kiek jų bus surinka, tiek gyvūnų maisto porcijų bus paaukota gyvūnų prieglaudoms.

  Prie pagrindinės miesto eglės, kuri šiemet pateko į įspūdingiausiai išpuoštų šventinių medžių sąrašą, susirinkę bus vaišinami karšta arbata ir pyragėliais.

  "Šiuo renginiu norime priminti visuomenei apie keturkojus draugus, kuriems dėmesio, meilės bei priežiūros reikia ne mažiau negu žmonėms. Prieš Kalėdas labai svarbu priminti visuomenei, kad gyvūnas nėra daiktas, kurį galima supakuoti ir padėti po Kalėdine eglute. Gyvūno įsigijimas turi būti atsakingas visos šeimos sprendimas. Labai liūdna, tačiau po kiekvienų švenčių nemažai padovanotų gyvūnų iškeliauja į gyvūnų prieglaudas", — sako renginį organizuojančios VšĮ "Gyvūnų gerovės iniciatyvos" vadovė Beatričė Vaitiekūnaitė.

  Statistiniais duomenimis, savo namus visam gyvenimui randa tik 1 iš 10 šunų pasaulyje, o ir juos radę, ne visada gauna pakankamai dėmesio.

  Anot organizatorių, kiekvienas reginio  dalyvis savo dalyvavimu galės prisidėti prie to, jog prieglaudose gyvenantys gyvūnai per šventes turėtų užtektinai maisto.

  Visų akcijos "Parodyk augintiniui eglutę" dalyvių lauks prizai, atrakcionai, gerosios neBrisius.lt istorijos, gyvūnų gerovės organizacijų miestelis, jauki ir šilta zona su skaniomis vaišėmis.

  Renginys vyks šį šeštadienį, gruodžio 17 dieną, 12:00-15:00 valandomis.

  Temos:
  Linksmų Kalėdų! (186)

  Dar šia tema

  Kalėdų dvasia keliauja po visą Europą
  Prekybos centrai Kalėdų išvakarėse: viskas, kas geriausia — vaikams
  Eglutės įžiebimo išvakarėse į Vilnių išriedėjo Kalėdų traukinukas
  Zoologijos sodas Kalėdų proga dovanoja 20% nuolaidą
  Tegai:
  augintinis, Kalėdos, Mars Lietuva, Gyvūnų gerovės iniciatyvos, Vilnius

  Svarbiausios temos