04:32 2020 Lapkričio 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.1865
 • RUB90.1119
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  143

  Pagaliau užbaigtos Vilniaus Vakarinio aplinkkelio viaduko statybos. Antradienį vyks oficiali atidarymo ceremonija.

  VILNIUS, gruos 20 — Sputnik. Antradienį, gruodžio 20 dieną, Vilniuje bus atidarytas Vakarinio aplinkkelio viadukas, praneša Vilniaus savivaldybės spaudos tarnyba.

  Atidarymo ceremonija prasidės 11:00 valandą. Jau 11:20 į renginį atvykę vilniečiai galės pirmieji išbandyti naują trasą. Eismas bus paleistas iš abiejų pusių — nuo Ozo ir Ukmergės gatvių.

  Įgyvendinant aplinkkelio III etapo darbus, Vilniaus mieste baigiama tiesti 5,38 kilometrų ilgio 4-6 eismo juostų jungtis nuo Ozo gatvės iki Ukmergės, taip pat baigiama įrengti šešis viadukus.

  Atidarius aplinkkelį, į jį bus nukreipti transporto srautai iš sostinės Pašilaičių, Justiniškių, Buivydiškių ir Gineitiškių mikrorajonų, visas aplinkkelis pradės veikti kaip tranzitinė trasa, svarbi vietiniam ir tarptautiniam susisiekimui.

  Projekto trečiame etape buvo nutiesta gatvės atkarpa nuo Ozo gatvės iki Ukmergės gatvės, 5,4 kilometrų ilgio greito eismo kelias, pastatyta viena estakada, penki viadukai ir vienas pėsčiųjų viadukas. Iš viso buvo įrengta apie 1260 gatvių, viadukų ir pėsčiųjų tilto apšvietimui skirtų šviestuvų, sumontuotos 902 apšvietimo atramos, įrengta apie 600 kelio ženklų, lietaus nuotekų tinklui įrengti buvo paklota beveik 15 kilometrų vamzdžių, aplinkkelio trasoje įrengta beveik 14 kilometrų metalinių atitvarų, rekonstruojant elektros liniją nutiesta beveik 20 km aukštos įtampos požeminių kabelių.

  Aplinkkelis
  © Sputnik
  Aplinkkelis

  Dar šia tema

  Kalėdų dovana Vilniui: eismo greitis aplinkkelyje — 90 km/h
  Europa apmokės Vilniaus vakarinio aplinkkelio statybas
  Vilniaus Vakarinio aplinkkelio remonto darbai baigsis iki liepos 1 dienos
  Tegai:
  Vilniaus Vakarinis aplinkkelis, Vilnius

  Svarbiausios temos