04:40 2018 Vasario 22
Vilnius-13°C
Tiesioginis eteris
  Policijos pareigūnai. Archyvinė nuotrauka

  Policija žada didinti pareigūnų atlyginimus

  © Sputnik/ Alexander Lipovets
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Policijos pareigūnai skuba į pagalbą (126)
  12610

  Policijos departamentas skelbia, kad nuo kitų metų liepos policininkų gyvenimas gerės, nes jie gaus ne tik aukštesnį atlyginimą, bet ir bus aprūpinti naujais automobiliais, įranga ir uniforma.

  VILNIUS, gruos 20 — Sputnik. Kitais metais, nuo liepos 1 dienos, policijos pareigūnų atlyginimai didės 100 eurų, pranešė Policijos departamentas.

  Be to bus perkami ne mažiau kaip 500 naujų automobilių, apie 1500 neperšaunamų liemenių ir atnaujinta pareigūnų uniforma. Bus skiriama daugiau lėšų pareigūnų aprūpinimui.

  Nuo kitų metų liepos 1 dienos pirminės grandies pareigūnai gaus ne mažiau kaip 700 (dabar 600), vidurinės grandies — ne mažiau kaip 850 (dabar — 700) eurų po mokesčių.

  "Darydami pokyčius, perskirstome lėšas, mažėjant pastatų skaičiui, jų išlaikymui skirtas lėšas nukreipiame pareigūnų atlyginimams ir geresniam aprūpinimui"- sakė policijos generalinis komisaras Linas Pernavas.

  Pasak policijos vadovo, nors kai kuriuose policijos komisariatuose vis dar trūksta aprūpinimo, daugiau mokymų ar įgūdžių, pokyčių nauda akivaizdi. Pareigūnai gauna vis daugiau jiems būtinų priemonių, vyksta tarnybiniai mokymai, nuolat analizuojama ir tobulinama policijos komisariatų, dirbančių pagal naująjį veiklos modelį, veikla.

  Patvirtinus pareigūno aprūpinimo standartą, skirtą lėšų ginkluotės/ekipuotės įsigijimui, mobilių darbo vietų aprūpinimui. Bus perkamos teleskopinės lazdos, vaizdo registratoriai, žibintuvėliai, stabdymo priemonės, pagalbos įrenginiai, atnaujinama ginkluotė ir kita pareigūnams būtina įranga.

  Nuspręsta tobulinti policijos pareigūnų uniformą, šiuo metu pareigūnams išdalinti bandomieji modeliai, kurie bus nuodugniai įvertinti ir rudenį pareigūnai gaus atnaujintus, kokybiškos uniformos paketus. Kitais metais taip pat planuojama nupirkti apie 1500 neperšaunamų liemenių, įmaučių balistiniams paketams.

  Temos:
  Policijos pareigūnai skuba į pagalbą (126)

  Dar šia tema

  Naujas vidaus reikalų ministras sulėtino policijos reformą
  Policija duos atsakymus į visus klausimus
  Policijos reidai gruodžio mėnesį : užbaik metus be baudų
  Skvernelis: buvęs policininkas, kuris nesiklaups prieš neteisybę
  Tegai:
  policininkas, atlyginimai, policija, Lietuva
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos