12:11 2021 Sausio 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB91.1009
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  118

  Kauno Kalėdų labdaros vakaro organizatoriai padėkojo už aukotas lėšas, kurios bus skirtos neįgaliesiems kauniečiams bei jų šeimoms.

  VILNIUS, gruod 30 — Sputnik. Ketvirtadienio vakarą į Kauno įgulos karininkų ramovėje vykusį Kalėdinį labdaros vakarą susirinko per pusantro šimto svečių, praneša miesto savivaldybė.

  "Man gera žinoti, kad gyvenu mieste, šalyje, kur esama tiek daug gerų ir dosnių žmonių, kuriems tiesiog rūpi esantys šalia ir patiriantys nepriteklių", — skelbdamas renginio pradžią kalbėjo jo vedėjas ir režisierius aktorius Andrius Žiurauskas.

  Visą gruodį besitęsusiai gerumo iniciatyvai šiemet iš viso paaukota 60 tūkstančiai eurų. Visos lėšos bus skirtos neįgaliųjų reikmėms ir šeimoms, auginančioms negalios paliestus vaikus.

  "Surinkta daug pinigų, o jei dar įvertinsime darbus bei paslaugas, kurias rėmėjai atliks neįgaliųjų labui, bendra suma viršija pernykštį rekordą. Kaunas išmoko pinigus dalinti sąžiningai ir tikslingai, todėl šios lėšos tikrai pasieks tuos, kuriems jų labiausiai reikia", — sake miesto meras.

  Prie mėnesį trukusios gerumo iniciatyvos iš viso prisijungė 45 įmonės bei organizacijos ir visa eilė fizinių asmenų.

  Planuojama, kad geradarių paaukotos lėšos šiais metais bus paskirstytos maždaug pusšimčiui neįgalių kauniečių bei jų šeimų. Jiems bus nupirkti būtiniausi medicininiai įrenginiai, higienos ir namų apyvokos reikmenys.

  Jau 27-ą kartą Kaune surengto tradicinio labdaros pokylio svečiams koncertavo Kauno miesto simfoninis orkestras ir solistai, pasirodė Eglės Špokaitės baleto mokyklos ir sportinių šokių klubo "Sūkurys" auklėtiniai.

  Dar šia tema

  Atėjo metas paragauti "Maltiečių sriubos"
  Grybauskaitė lankysis hospise
  "Maisto bankas" prašo pagalbos
  Tegai:
  labdara, Lietuva, Kaunas

  Svarbiausios temos