23:43 2020 Gegužės 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.0975
 • RUB77.7494
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (321)
  112

  Rusijos pilietis "tuščiame" krovininiame automobilyje bandė išvežti į Rusiją 21 toną neaiškios kilmės ir kokybės šaldytos mėsos.

  VILNIUS, saus 4 — Sputnik. Paskutinėmis praėjusių metų dienomis Kybartų kelio poste muitinės pareigūnams įkliuvo Rusijos pilietis krovininiame vilkike slapta gabenęs neaiškios kilmės ir kokybės mėsos krovinį, praneša muitinės spaudos tarnyba.

  Tai jau antras atvejis per pastarąsias savaites, kuomet Kybartų kelio poste sulaikomi Rusijos piliečiai su kontrabanda gabenamais mėsos kroviniais. 

  Gruodžio 29 dienos popietę, apie 16:00, į postą krovininiu vilkiku "Daf" atvažiavęs Rusijos pilietis muitinės pareigūnams žodžiu deklaravo, kad nesiveža jokių muitinės kontrolei būtinų pateikti prekių, tiesiog be krovinio grįžta į Rusijos Kaliningrado sritį.

  Tačiau po detalios muitininkų patikros greitai paaiškėjo, kad vyriškis pareigūnus bandė suklaidinti — vilkike kontrabandos būdu į Rusiją mėginta išvežti 21 toną neaiškios kilmės ir kokybės šaldytos mėsos. Preliminari "tuščiame" krovininiame automobilyje gabento mėsos krovinio vertė siekia 17 tūkstančių eurų.

  Контрабандное мясо
  Kontrabandinė mėsa, kuri buvo paslėpta krovininiame vilkike "Daf"

  Vilkikas "Daf" kartu su kroviniu sulaikyti, Muitinės kriminalinės tarnybos Kauno skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso straipsnį "Kontrabanda".

  Temos:
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (321)

  Dar šia tema

  Muitininkai nerimauja: į Lietuva paštu siunčiama daug narkotikų
  Medininkų muitinėje sulaikyta pusantro tūkstančio eurų vertės tabako
  Tegai:
  muitinė, kontrabanda, Kybartų kelio postas, Lietuva

  Svarbiausios temos