04:26 2018 Liepos 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1670
 • RUB74.0532
  Šuns letenos. Archyvinė nuotrauka

  Policijos pareigūnė šiukšlių konteineryje aptiko šuniuką

  © Фото: pixabay.com
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Policijos pareigūnai skuba į pagalbą (130)
  12020

  Tik kietaširdis žmogus galėjo įmesti mažą bejėgį šuniuką į šiukšlių konteinerį, iš kurio jis savarankiškai negalėjo išsilaisvinti. Jis galėjo būti palaidotas po daugybe šiukšlių, bet pasaulyje, o šiuo atveju Telšiuose, dar yra gerų žmonių pasiruošusių padėti.

  VILNIUS, saus 10 — Sputnik. Niekuo neišsiskiriantis, šaltas sausio sekmadienis Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnei Ligitai Jovaišienei netikėtai tapo kupina emocijų ir išgyvenimų diena — ji suteikė galimybę gyventi mažam šuniukui, praneša Policijos departamentas.

  "Sekmadienio popietę su šuniuku išėjome pasivaikščioti į lauką. Pakeliui stabtelėjau prie šiukšlių konteinerio išmesti šiukšlių, kai joms pasiekus konteinerio dugną, išgirdau inkštimą", — prisimena pareigūnė.

  Žvilgtelėjusi vidun, ką užkliuvo šiukšlių maišu, pareigūnė liko sukrėsta — iš konteinerio dugno didelėmis akimis į ją žvelgė mažytis šuniukas.

  Сотрудница полиции спасла щенка
  Šiukšlių konteineryje aptiktas šuniukas

  Už pavadėlio laikydama savo keturkojį bičiulį, pareigūnė nė nesudvejojusi, puolė vaduoti kažkieno šiukšlių krūvoje palikto šunyčio.

  "Neįsivaizduoju, kaip žmogus galėjo taip beširdiškai pasielgti. Tai — sunkiai suvokiama protu", — į nutikimą jautriai sureagavo moteris.

  Kaip Jovaišienė pasakojo, įsiropšti į gerokai už save didesnį konteinerį, pats šuo galimybės neturėjo. Be to, šalia jo buvo ir tuščia popierinė dėžė, su kuria, kaip pareigūnė spėja, šuo ir buvo išmestas.

  Сотрудница полиции спасла щенка
  Išgelbėtas šuniukas ant komisariato pareigūnės Ligitos Jovaišienės rankų

  Kadangi Ligitos namuose jau penkti metai karaliauja augintinis Čipas, moteris priglausti antro šuniuko galimybės neturėjo, o ir senbuvis iškart pajuto konkurenciją. Todėl parsinešusi radinį namo, moteris apie jį paviešino socialiniame tinkle Facebook.

  "Ir kas per žiaurumas tų žmonių! Tiems, kurie išmetėte mažą bejėgį šuniuką Telšiuose, Sedos gatvėje į šiukšlių konteinerį, tikrai galiu palinkėti ir patiems ten atsidurti! Reikia šuniukui namų! Prašau pasidalinti, gal atsiras geri žmonės, kurie priglaus šį mažylį!" — parašė Ligita.

  Gerų žmonių tikrai yra ir jie netruko atsirasti. Jau tą patį vakarą šiukšlių konteineryje rastas šuniukas iškeliavo į šiltus namus. Belieka pasidžiaugti, kad gėrio kupina pareigūnės širdis suteikė galimybę gyventi.

  Temos:
  Policijos pareigūnai skuba į pagalbą (130)

  Dar šia tema

  Vilties akimirka: policininkai padėjo šuniui grįžti pas šeiminiką
  Laimą Vaikulę Jūrmaloje lydi Bučas
  Kinijoje galima išgelbėti šunį nuo skerdimo už 136$
  Tegai:
  šuniukas, Telšiai, Lietuva
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos