16:26 2020 Lapkričio 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.1922
 • RUB90.9894
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  104

  Vilniečiai ir miesto svečiai labai aktyviai naudojasi "Uber" paslaugomis, tai įvertino pati tarptautinė įmonė, įtraukdama Vilnių į pasaulinį "Uber" keliautojų penketuką.

  VILNIUS, saus 11 — Sputnik. Vilnius pateko į sparčiausiai populiarėjusių kelionės vietų tarp "Uber" keleivių sąrašą. Tarp visų pasaulio šalių Lietuvos sostinė užima  ketvirtą vietą ir nusileidžia tik Jungtinei Karalystei, Porto Alegre Brazilijoje, Aleksandrijai Egipte ir Kolombu Šri Lankoje, praneša portalas madeinvilnius.com.

  Remiantis "Uber" duomenimis, 2016 metais sostinę aplankė keliautojai net iš 74 valstybių. Daugiausiai Vilniaus svečių, naudojusių "Uber" programėlę, atvyko iš Didžiosios Britanijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Baltarusijos, Rusijos ir Prancūzijos.

  "Džiaugiamės, kad padedame žmonėms iš viso pasaulio atrasti Lietuvos sostinę. Vos atsidūręs "Uber" žemėlapyje, Vilnius sparčiai išpopuliarėjo tarp programėlės naudotojų globaliu mastu," — sako Enn Metsar, "Uber" vadovas Baltijos šalyse.

  Jo teigimu, "Uber" atveria visiškai naujas galimybes keliauti bei pažinti miestus, ir žmonės tuo aktyviai naudojasi.

  2016 metais sparčiausiai populiarėjusių kelionės vietų penketukas sudarytas remiantis "Uber" keleivių iš dvidešimties didžiųjų pasaulio miestų duomenimis.

  Šiuo metu "Uber" programėle galima naudotis daugiau nei 460-iuose miestuose daugiau nei 70-yje šalių.

  Dar šia tema

  Keliauk po Vilnių interneto greičiu
  Guoga: turime būti pirmi kuriant ateities trendus
  Keleivių vežimas automobiliais už atlygį dabar ― tik su deklaracija
  Tegai:
  taksi, automobilis, reitingas, Uber, Lietuva, Vilnius

  Svarbiausios temos