03:22 2020 Gruodžio 04
Tiesioginis eteris
 • USD1.2151
 • RUB90.8441
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  154

  Australijoje, Melburne vairuotojui tyčia nukreipus automobilį į pėsčiuosius, žuvo trys žmonės, 25 sužeisti, o Europarlamentaro Antano Guogos duktė Ieva tik per plauką išvengė mirties.

  VILNIUS, saus 21 — Sputnik. Penktadienį, sausio 20 dieną, Pietryčių Australijos Melburno mieste vairuotojas nukreipė lengvąjį automobilį į pėsčiuosius didmiesčio centre. Įvykio metu trys žmonės žuvo, o dar mažiausiai 25 buvo sužeisti.

  Incidentas įvyko miesto parduotuvių kvartale, maždaug 14 valandą vietos laiku. Policija nurodė, kad tai nebuvo teroro ataka.

  Įvykio liudininkai pasakojo apie "oru skriejusius kūnus", ir žmones, sprukusius nuo automobilio, dideliu greičiu važiavusio centriniame verslo rajone.

  Europos Parlamento narys Antanas Guoga savo Facebook paskyroje pasidalino, kad jo duktė Ieva, kuri gyvena šiame mieste, viską matė savo akimis ir pati vos nežuvo.

  "Mano Ievai labai pasisekė… Tokiose situacijose galima tik dėkoti Dievui… Užuojauta artimiesiems tų, kurių gyvybės buvo taip žiauriai atimtos, stiprybės ir sveikatos sužeistiesiems", — parašė Guoga.

  Po incidento šoko ištikta mergina pasidalijo, kad tuo metu suprato, koks trapus yra gyvenimas ir kaip greitai galima jo netekti.

  Ieva su drauge nelaikydamos kelių eismo taisyklių perbėgo Buorke'o gatvę ir pamatė, kad per pėsčiųjų takelį, kuriuo jos ėjo vos prieš kelias sekundes, didžiuliu greičiu lekia automobilis.

  "Jis rėžėsi į minią, žmonių kūnus, kurie po susidūrimo kilo į orą. Paklaikusios mes nubėgome tolyn", — žurnalistams pasakojo Ieva.

  Anot policijos vadovo pareigas einantis Stuarto Batesono (Stiuarto Beitsono), užpuolikas buvo sulaikytas, visuomenei grėsmės nėra.

  Pasak CNN, šeši kritinės, bet stabilios būklės žmonės gydomi Melburno "Alfred" ligoninėje, dar 10 Karališkoje Melburno ligoninėje. Į vaikų ligoninę buvo atgabenti keturi vaikai, iš kurių vienas vėliau mirė.

  Dar šia tema

  Teroristinio išpuolio metu Nicoje žuvo virš 84 žmonių
  "Islamo valstybė" prisiėmė atsakomybę už išpuolį Nicoje
  Tragedija Berlyne: sunkvežimis įsirėžė į Kalėdų mugę
  Įtariamasis Berlyno išpuolio organizavimu nužudytas Milane
  Tegai:
  minia žmonių, išpuolis, automobilis, Ieva Guoga, Antanas Guoga, Melburnas, Australija

  Svarbiausios temos