06:49 2021 Sausio 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.2143
 • RUB91.2538
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Po lėktuvo sparnu: Lietuvos oro uostai (70)
  1550

  Google internetinių žemėlapių paslaugos padės keleiviams iš anksto pasiruošti kelionei — jie galės susipažinti su oro uosto vidaus žemėlapiu, išsiaiškinti atvykimo ir išvykimo salių išsidėstymą, parduotuvių ir maitinimo įstaigų pavadinimus bei tikslias jų vietas.

  VILNIUS, saus 26 — Sputnik. Apie Vilniaus oro uostą galima sužinoti dar daugiau — nuo šiol jo vidaus žemėlapį galima pamatyti per Google siūlomą internetinių žemėlapių paslaugą, praneša Vilniaus oro uostas.

  Lietuvos oro uostų Komunikacijos ir rinkodaros skyriaus vadovė Indrė Baltrušaitienė pabrėžia, kad kelionės ne visiems žmonėms kelia vien malonių patirčių, neretai jas lydi ir stresas: nemažai keliautojų jaudinasi prieš skrydį, ypač jei šis — dar nelankytame oro uoste.

  „Mums svarbu, kad mūsų keleiviai patirtų kuo daugiau teigiamų įspūdžių, todėl nuolat ieškome sprendimų, kurie leistų jiems jaustis patogiai ir komfortiškai. Šis internetinis Vilniaus oro uosto vidaus žemėlapis kaip tik ir padės iš anksto pasiruošti kelionei. Negana to, žvelgdami į jį keliaujantieji galės matyti, kur labiausiai jie norėtų praleisti savo laiką iki skrydžio", — sako Baltrušaitienė.

  Скриншот Вильнюсского аэропорта на Google Maps
  Vilniaus oro uostas Google žemėlapyje

  Jos teigimu, viso pasaulio oro uostai stengiasi keleiviams padėti susigaudyti ir kuo greičiau patekti į norimą vietą, tad vidaus planų perkėlimas į virtualią erdvę — neišvengiamas žingsnis, siekiant patenkinti kintančius keleivių įpročius bei augančius poreikius. Tiesa, tokia naujovė taikoma dar ne visur. Pavyzdžiui, kaimyninių Rygos, Minsko ar Varšuvos oro uostų lankytojai šios galimybės dar neturi.

  Šiuo metu kiekvienas žmogus, naudodamasis Google internetinių žemėlapių paslauga, gali susipažinti su Vilniaus oro uosto vidaus žemėlapiu, išsiaiškinti atvykimo ir išvykimo salių išsidėstymą, parduotuvių ir maitinimo įstaigų pavadinimus bei tikslias jų vietas. Paprastesnė orientacija Vilniaus oro uoste palengvins kelionę ir skrydžių bus galima laukti be papildomo streso.

  Temos:
  Po lėktuvo sparnu: Lietuvos oro uostai (70)

  Dar šia tema

  Lietuvos oro uostai 2016-aisiais pasiekė rekordinį keleivių skaičių
  Lietuviai pasisako už Vilniaus oro uosto kilimo tako rekonstrukciją
  Vilniaus oro uostas pasirengęs pasitikti tėvus su mažais vaikais
  Tegai:
  internetinis žemėlapis, keleiviai, Google Maps, Google, Vilniaus oro uostas, Indrė Baltrušaitienė, Lietuva

  Svarbiausios temos