03:10 2020 Spalio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1785
 • RUB91.4401
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Kaunas — antroji Lietuvos sostinė (259)
  58

  Šalies vadovė Dalia Grybauskaitė apsilankė modernioje autobusų stotyje Kaune.

  VILNIUS, saus 28  Sputnik. Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė aplankė neseniai rekonstruotą Kauno autobusų stotį, praneša Kauno savivaldybė savo  Facebook paskyroje.

  Prezidentė domėjosi, kaip organizuota atnaujintos stoties veikla, bendravo su Kauno meru Visvaldu Matijošaičiu ir įmonės "Kautra" generaliniu direktoriumi Linu Skardžiuku.

  Stotyje susirinko daug vaikų, kurie norėjo pamatyti ir, matyt, pabendrauti su šalies vadove. Su jais Grybauskaite padarė bendra nuotrauką.

  Kauno autobusų stoties remontas tęsėsi pusantrų metų. Dabar stotis pasitinka ne tik moderniu pastatu su įspūdingo dydžio laikrodžiu, bet ir daug erdvesne keleivių laukimo sale, šiuolaikiška keleivių informavimo sistema, požemine automobilių parkavimo aikštele ir daugybe kitų naujovių.

  Kauno autobusų stotyje veikia 21 išvykimo bei trys autobusų atvykimo aikštelės. Keleiviams informuoti naujoje stotyje įrengta daugybė informacinių ekranų.

  "Drąsiai galime teigti, kad rekonstruota Kauno autobusų stotis yra moderniausia ne tik Lietuvoje, bet ir rytų Europoje", — kalbėjo Skardžiukas.

  Per parą Kauno autobusų stotyje apsilanko daugiau nei dešimt tūkstančių žmonių, atvyksta vidutiniškai 700 tarpmiestinių ir tarptautinių autobusų.

  Bendras stoties pastato plotas 13 tūkstančių kvadratinių metrų.

  Stoties projekto vertė — devyni milijonai eurų.

  Temos:
  Kaunas — antroji Lietuvos sostinė (259)

  Dar šia tema

  Turizmo srityje 2016-aisiais Kaunas pripažintas sėkmingiausiu
  Sveiki atvykę į Kauną: 10 priežasčių aplankyti miestą 2017-aisiais
  Pažvelgi ir įsimyli: italų žurnalistai apie Kauno Kalėdų eglutę
  Iš Kauno į Suvalkus važiuosime automagistrale
  Tegai:
  autobusų stotis, Kauno autobusų stotis, Kautra, Linas Skardžiukas, Visvaldas Matijošaitis, Dalia Grybauskaitė, Kaunas, Lietuva

  Svarbiausios temos