22:13 2018 Gegužės 24
Vilnius+ 17°C
Tiesioginis eteris
  Viešojo transporto stotelė. Archyvinė nuotrauka

  Vilniuje keičiami kelių viešojo transporto maršrutų eismo tvarkaraščiai

  © Sputnik/ Alexander Lipovets
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Eismo pakeitimai Vilniuje (45)
  105 0 0

  Dėl pastebėtų transporto vėlavimų ir kad užtikrintų patogesnį susisiekimą su sostinės objektais buvo patikslinti kai kurių sostinės autobusų ir troleibusų tvarkaraščiai, jie įsigalios nuo vasario 1 dienos.

  VILNIUS, saus 31 — Sputnik. Vilniuje nuo trečiadienio, vasario 1 dienos, keičiami 5G, 26, 88 bei 88N maršrutų autobusų ir 21 maršruto troleibusų tvarkaraščiai, praneša Vilniaus savivaldybė.

  5-ojo G autobusų maršruto Pašilaičiai-Ozo gatvė-Saulėtekis poilsio dienų eismo tvarkaraštis yra tikslinamas dėl pastebėtų transporto vėlavimų.  Dėl transporto vėlavimų tikslinami 26-ojo autobusų maršruto Ozo-Kalvarijų-Jeruzalės gatvė-Bajorai, 88-ojo autobusų maršruto Oro uostas-Stotis-Senamiestis-Nepriklausomybės alėja ir 88-ojo N autobusų maršruto Oro uostas-Stotis-Senamiestis-Nepriklausomybės aikštė važiavimo laikai darbo ir poilsio dienomis.

  21-ojo troleibusų maršruto Saulėtekis-Šilo tiltas-Žirmūnai darbo dienų eismo tvarkaraštis keičiamas, siekiant užtikrinti patogesnį susisiekimą su Antakalnyje esančiomis ugdymo įstaigomis.

  Atnaujinti tvarkaraščiai nuo sausio 30 dienos skelbiami viešojo transporto stotelėse ir interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt.

  Temos:
  Eismo pakeitimai Vilniuje (45)

  Dar šia tema

  Blaivus ar ne — atsakys biometrinis alkotesteris
  Į Vilniaus gatves išriedės nauji modernūs autobusai
  Pigus būdas atnaujinti viešojo transporto stoteles
  Tegai:
  maršrutų tvarkaraštis, viešasis transportas, Vilniaus savivaldybė, Lietuva, Vilnius
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos