23:00 2019 Rugpjūčio 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.1076
 • RUB73.3855
  Eurovizija-2017. Archyvinė nuotrauka

  Atranka į "Euroviziją-2017": Sasha Song prieš Aminatos protežė

  © Photo: EBU/UA:PBC
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  "Eurovizija-2017" Kijeve (35)
  37412

  Visi keturi "Eurovizijos" atrankos turai jau praeityje, dabar jau žinomi ne tik visi pusfinalininkai, bet ir aiškūs televizijos projekto lyderiai.

  VILNIUS, vasario 1 — Sputnik. Atranka į dainų konkursą "Eurovizija-2017" artėja prie logiškos pabaigos — priešaky liko tik du pusfinaliai ir finalinis šou, kuriame ir bus išrinktas šalies atstovas.

  Pirmieji keturi atrankos pasirodymai vyko sausio šeštadieniais. Žiūrovai ir komisijos nariai tarp atsiuntusių paraiškas išrinko geriausius — jie ir pateko į konkurso pusfinalį, kur kovos už teisę patekti į finalinį šou.

  Atrankiniuose turose paaiškėjo ir žiūrovų lyderis — ja tapo Aistė Pilvelytė, kuri atliko dainą "I'm like a wolf". Devintą kartą konkurse dalyvaujančiai Pilvelytei dainą sukūrė Aminata Savadogo, kuri 2015-aisiais, atstovaudama Latvijai su savo kūrybos daina "Love Injected", užėmė šeštą vietą.

  Pakankamai aukštai žiūrovai įvertino aktorių Gytį Ivanauską, kuris žiūrovams prisistatė Lolitos Zero vardu ir altiko dainą "Get Frighten". Pasirodymas 1990-ųjų dvasia pelnė ir interneto auditorijos susidomėjimą: vaizdo įrašas peržiūrėtas daugiau nei 80 tūkstančių kartų.

  Susidomėjimo sulaukė ir Sasha Song — jis atstovavo Lietuvai 2009-aisiais su jausminga balade, tačiau šiemet pasirinko madingą rečitatyvą ir šokių muziką.

  Daugeliui intriga buvo ar pateks į pusfinalį latvė Samanta Tina, kuri panoro atstovauti Lietuvai. Galų gale, žiūrovai ir žiuri nelabai aukštai įvertino jos pasirodymą ir ji paliko kovą.

  Tarp kitų kandidatų, kurie tikrai pateks į atrankos finalą — Mia, Greta Zazza, Paula ir kiti.

  Lietuvos atstovo vardas dainų konkurse "Eurovizija-2017" bus paskelbtas kovo pradžioje, o vasarį žiūrovų laukia du pusfinaliai.

  Lietuvos atstovas Donatas Montvydas "Eurovizijoje-2016" užėmė devintąją vietą — aukščiausią tarp Baltijos šalių atstovų.

  62-asis "Eurovizijos" dainų konkursas vyks Kijeve. Pirmasis konkurso pusfinalis vyks gegužės 9 dieną, antradienį, antrasis — gegužės 11 dieną, ketvirtadienį, o finalas bus rengiamas gegužės 13 dieną, šeštadienį.

  Pergalę Ukrainai ir teisę rengti konkursą šalyje pelnė Susana Jamaladinova, žinoma Jamalos vardu, su daina "1944" apie Stalino vykdytą Krymo totorių deportaciją.

  Temos:
  "Eurovizija-2017" Kijeve (35)

  Dar šia tema

  Lietuva Eurovizijoje 2006 — 2016 metais
  Eurovizijos žvaigždės dainuos lytinių mažumų šventėje "Baltic Pride"
  "Parodyta raudona kortelė": Ukraina rizikuoja netekti ''Eurovizijos''
  Ukrainos finansų ministerija: "Eurovizija" jau gavo finansavimą
  Tegai:
  dainininkė, daina, dainininkas, Eurovizija-2017, Nacionalinė "Eurovizijos" atranka, Gytis Ivanauskas, Aistė Pilvelytė, Sasha Song, Lietuva, Vilnius

  Svarbiausios temos