03:27 2020 Liepos 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.1224
 • RUB80.2153
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  90

  Tarp nukentėjusiųjų — 4 mažamečiai ir 4 nepilnamečiai ir vienas pilnametis šių globos namų auklėtiniai, dėl galimo tarnybos pareigų neatlikimo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

  VILNIUS, vasario 2 — Sputnik. Vienas iš socialinės globos namų aukletinių Vilijampolėje seksualiai išnaudojo kitus devynis prieglaudos gyventojus, praneša prokuratūra. 

  Ikiteisminis tyrimas dėl mažamečio seksualinio prievartavimo buvo pradėtas gavus Vilijampolės socialinės globos namų direktorės raštą, kad vienas globotinis, naudodamas psichinę ir fizinę prievartą, lytiškai santykiauja su kitais globos namų auklėtiniais.

  Įtariama, kad 17-mečio seksualinės prievartos aukomis galėjo tapti keturi mažamečiai, keturi nepilnamečiai ir vienas pilnametis šių globos namų auklėtiniai. Visi jie apklausti ir pripažinti nukentėjusiaisiais.

  Įtariamajam, šių globos namų auklėtiniui, pareikšti įtarimai dėl keturių seksualinio prievartavimo epizodų. Vakar Kauno apylinkės teismas skyrė jam kardomąją priemonę — suėmimą vienam mėnesiui.

  Kauno apygardos prokuratūros prokuroras Andrius Kiuršinas, vadovaujantis ikiteisminiam tyrimui dėl Vilijampolės socialinės globos namuose galimai seksualiai išnaudotų neįgalių globotinių, atsižvelgdamas į gautus pirminius duomenis, priėmė sprendimą pradėti ikiteisminį tyrimą ir dėl galimo tarnybos pareigų neatlikimo.

  Dar šia tema

  Už nepilnametės išžaginimą — lygtinė bausmė
  Kėdainių tragedija — vaiko ašaros neverta tamsybė
  Ketvirtadalis lietuvių linkę pateisinti seksualinį smurtą šeimoje
  Prezidentė: už smurtą prieš moteris reikia mokėti visiems
  Tegai:
  seksualiniai nusikaltimai prieš vaikus, Vilijampolės socialinės globos namai, Vilijampolė, Lietuva

  Svarbiausios temos