14:06 2020 Balandžio 08
Tiesioginis eteris
 • USD1.0885
 • RUB82.5675
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  48

  Ugniagesiai gelbėtojai pradėjo kalbėtis su mergina, bet jai vis dėlto nušokus į upę, teko ištraukti iš vandens ir nuvežti į ligoninę.

  VILNIUS, vasario 3 — Sputnik. Panevėžio ugniagesiai išgelbėjo merginą, kuri norėjo pasitraukti iš gyvenimo, nušokdama nuo tilto į upę, praneša Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas.

  Vėlų trečiadienio vakarą iš Bendrojo pagalbos centro ugniagesiai gavo pranešimą, kad Panevėžyje nuo pėsčiųjų tilto per Nevėžio upę ketina nušokti žmogus.

  Atvykę į įvykio vietą ugniagesiai ant tilto išvydo merginą. Jie bandė su ja kalbėtis, bet po kurio laiko ji vis dėlto nušoko į upę.

  Ugniagesiams pavyko  išgelbėti jos gyvybę — mergina buvo ištraukta iš vandens. Kadangi į įvykio vietą  dar nebuvo atvykę greitosios pagalbos medikai, ugniagesiai gelbėtojai nukentėjusiąją nuvežė į gydymo įstaigą.

  Pasak Panevėžio apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininko Algirdo Rudžio, ugniagesiai, kuriems teko gelbėti merginą, baigę darbą su palengvėjimu išskubėjo namo.

  "Žmones jiems tenka gelbėti ne tik gaisrų ir transporto avarijų metu, bet ir tada,  kai ketinama nušokti nuo stogų, tiltų ar kitais būdais bandoma pasitraukti iš gyvenimo. Skaudu, bet išgelbėti pasiseka ne visada.  Štai pernai, nors vieno vyro gyvybę ugniagesiams ir pavyko išgelbėti, bet po dienos jis nušoko nuo tilto ir žuvo", — pasakojo A. Rudys.

  Ugniagesiai labai norėtų, kad žmonės visada ieškotų išeities ir brangintų savo gyvybę.

  Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, vien šiemet ugniagesiai  įvairių gelbėjimo darbų metu išgelbėjo 30 žmonių.

  Dar šia tema

  Gelbėtojai: draudžiama lipti ant Kuršių marių ledo
  Ugniagesiams teko pjūklo ir gervės pagalba "gelbėti" automobilius
  Savatgalį dėl neatsargaus rūkymo gaisruose žuvo 4 vyrai
  Tegai:
  bandymas pasitraukti iš gyvenimo, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas, Algirdas Rudys, Panevėžys, Lietuva

  Svarbiausios temos