22:28 2018 Balandžio 21
Vilnius+ 12°C
Tiesioginis eteris
  Nešiojamasis kompiuteris. Archyvinė nuotrauka

  Lietuvoje minima Tarptautinė saugesnio interneto diena

  © Photo: Pixabay
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Švietimas Lietuvoje (145)
  2210

  Sostinėje apie 200 mokinių, tėvų ir mokytojų dalyvaus renginyje, kurio metu galės išbandyti robotikos technologijas, dalyvauti diskusijose, "protų mūšyje" ir kitose interaktyviose veiklose — kartu susivienyti dėl saugesnio interneto.

  VILNIUS, vasario 7 — Sputnik. Šiandien, vasario 7 dieną, Vilniuje prasidės renginys, skirtas Saugesnio interneto dienai paminėti, praneša Švietimo ir mokslo ministerija.

  Renginyje dalyvaus apie 200 dalyvių: mokinių, tėvų, mokytojų. Lietuvoje ši diena, kurią paskelbė Europos Komisija ir Saugesnio interneto centrų tinklas, minima 14 kartą. Šiemet jos tema ― "Skatinkime pokyčius: vienykimės dėl geresnio interneto!"  

  Renginys prasidės 10:00 apskritojo stalo diskusija, kurioje Švietimo ir mokslo, kitų ministerijų, Žurnalistų etikos inspekcijos tarnybos atstovai, saugesnio interneto projekto vykdytojai, psichologai, verslininkai aptars vaikų apsaugos internete situaciją Lietuvoje, bus pristatytas tyrimas, susijęs su vaikų apsaugos internete paslaugomis. Diskusijos pabaigoje numatoma apibrėžti įvairių organizacijų ir įstaigų veiksmus, kurie stiprintų nacionalinį vaikų apsaugos koordinavimą. 

  Mokiniai visą dieną galės dalyvauti interaktyviose veiklose: išbandys robotikos technologijas, kurs situacijų spektaklį saugesnio interneto tema, dalyvaus fotografijų studijoje ir "protų mūšyje". 

  Taip pat bus kuriami jaunimo forumo žurnalistų reportažai ir vaizdo įrašai apie saugesnį ir geresnį internetą. Mokytojams ir tėvams tuo pačiu metu vyks paskaitos. Renginio pabaigoje bus apdovanoti saugesnio interneto konkurso nugalėtojai — mokiniai ir mokyklos, aktyviausiai vykdžiusios Saugesnio interneto programą.

  Temos:
  Švietimas Lietuvoje (145)

  Dar šia tema

  Užrašyti vaiką į mokyklą — neišėjus iš namų
  Tyrimas: beveik 90% nepilnamečių savarankiškai naudojasi internetu
  Startuoliai džiaugiasi: Vilniuje atidarytas "Vilnius Tech Park"
  Tegai:
  saugesnis internetas, mokiniai, Tarptautinė saugesnio interneto diena, Lietuva
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos