05:16 2021 Sausio 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.2123
 • RUB89.0364
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  33

  Konflikto metu apsvaigęs nuo alkoholio vyras nužudė savo brolį jo vaiko ir sugyventinės akivaizdoje.

  VILNIUS, vasario 8 — Sputnik. Antradienį Kauno apygardos teisme paskelbtas nuosprendis vyrui, kuris išėjęs iš kalėjimo, tą pačią dieną nužudė savo brolį ir už tai praleis kalėjime daugiau nei 14 metų, praneša Kauno apygardos teismas.

  2016 metų lapkritį 25 metų amžiaus S. B. buvo lygtinai paleistas iš įkalinimo įstaigos ir grįžo į namus Kauno rajone, kuriuose gyveno jo tėvai ir brolis su savo šeima. Tą pačią dieną broliai kartu vartojo alkoholinius gėrimus, vėliau tarp jų kilo konfliktas, kurio priežasčių kaltinamasis nurodyti negalėjo.

  S. B. virtuvėje pasiėmęs peilį nuėjo į brolio šeimos kambarį, kuriame tuo metu buvo brolis, jo sugyventinė ir mažametis vaikas. Rankoje laikomu peiliu kaltinamasis smogė broliui į pilvą, dėl ko šis įvykio vietoje mirė.

  Kaltinamasis S. B. kaltu prisipažino ir nurodė, kad girtumas turėjo įtakos nusikalstamos veikos padarymui, nes būdamas blaivus taip nebūtų pasielgęs, nuoširdžiai gailėjosi, atsiprašė nukentėjusiosios, kas pripažinta jo atsakomybę lengvinančia aplinkybe. Kaltinamojo atsakomybę sunkinančia aplinkybe pripažinta tai, kad nusikalstamą veiką S. B. padarė būdamas apsvaigęs nuo alkoholio.

  S. B. šį nusikaltimą padarė būdamas lygtinai paleistas iš pataisos įstaigos ir neatlikęs ankstesnės bausmės, kas rodo, jog kaltinamasis nedaro išvadų iš ankstesnių teistumų ir nesitaiso, būdamas laisvėje ignoruoja pareigą laikytis įstatymų ir jų nepažeidinėti. Įvertinus tai, teisėjų kolegija S. B. paskyrė 14 metų 3 mėnesių laisvės atėmimo bausmę, kurią jis turės atlikti pataisos namuose.

  Dar šia tema

  Sportininkė iš Irano pateko į kalėjimą už asmenukę sporto salėje
  Noras prabangiai gyventi privedė iki kalėjimo
  Lietuvos kalėjimuose galima auginti barzdą
  Tegai:
  brolis, nužudymas, Kauno apygardos teismas, Kaunas, Lietuva

  Svarbiausios temos