14:18 2019 Lapkričio 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1061
 • RUB70.6242
  Apdovanoti atspariausi korupcijai policijos pareigūnai, nuotrauka iš įvykio vietos

  Pagerbti atspariausi korupcijai policijos pareigūnai

  © Photo: policija.lt
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  22 0 0

  Apdovanojimų ceremonijos metu pagerbta po vieną labiausiai pasižymėjusį policijos pareigūną iš kiekvienos apskrities ir vienas pareigūnas iš Lietuvos kelių policijos tarnybos.

  VILNIUS, vasario 8 — Sputnik. Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje tradiciškai pagerbti atspariausi korupcijai policijos pareigūnai, praneša Policijos departamento spaudos tarnyba.

  Ceremonijos metu apdovanota po vieną labiausiai pasižymėjusį policijos pareigūną iš kiekvienos apskrities ir vienas pareigūnas iš Lietuvos kelių policijos tarnybos.

  Teisingumo ministerija. Archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Александр Липовец

  Apdovanojimai įteikti Audriui Budreckui iš Mažeikių, Karoliui Daugėlai iš Alytaus, Aurimui Jakštoniui iš Utenos, Donatui Jaraminui iš Lietuvos kelių policijos tarnybos, Aidui Karmonui iš Klaipėdos, Vytautui Kazokevičiui iš Vilniaus, Rokui Laukučiui iš Kauno, Mindaugui Rimavičiui iš Marijampolės, Aurimui Šimkui iš Pakruojo, Mariui Vaičiūnui iš Tauragės, Justui Žukauskui iš Rokiškio.

  Pareigūnai gausiai apdovanoti dovanomis: vieno vidutinio darbo užmokesčio dydžio vienkartinėmis piniginėmis išmokomis, planšetiniais kompiuteriais, čekiais pasirinktai kelionei, baltais marškiniais, kosmetikos rinkiniais, sporto klubo kuponais, žurnalo "Žmonės" prenumeratomis.

  "Prieš imdami dovanas ir lipdami į sceną pagalvokite, ar esate ramūs ir drąsiai galite žiūrėti į akis kolegoms bei čia susirinkusiems. O gal abejojate dėl savo elgesio ateityje… Tai sakau kiekvienais metais. Vis dėlto smagu, kad kažkada pradėta iniciatyva tęsiama ir ši problema sprendžiama, nes iš tiesų matome rezultatus", — pasakė ministras pirminkas Saulius Skvernelis.

  Vyksiančios akcijos tikslas — atkreipti dėmesį į korupcijos problematiką, paskatinti ir motyvuoti atspariausius pareigūnus šioje srityje.

  "Transparency International" tyrimas rodo, kad net 98% papirkimų fiksuoja policijos pareigūnai.

  Dar šia tema

  Metų kryptis: korupcija aukščiausiuose ešelonuose
  Grybauskaitė: Ukrainos spartesnę integraciją į ES stabdo korupcija
  Lietuva padės Kroatijai stiprinti kovą su korupcija
  Politinė korupcija: Kubilius prašo žmonių patarimo
  Tegai:
  apdovanojimas, korupcija, Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, Saulius Skvernelis, Lietuva

  Svarbiausios temos