21:57 2020 Vasario 16
Tiesioginis eteris
 • USD1.0842
 • RUB68.9116
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Lietuvos Valstybės atkūrimo diena (23)
  36

  Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimas Neringoje prasidės jau trečiadienį šventiniu koncertu, be to, miesto svečių ir gyventojų laukia flešmobas, šventinis žygis, spektaklių bei filmų peržiūros ir kiti renginiai.

  VILNIUS, vasario 12 — Sputnik. Lietuvos valstybės atkūrimo diena šiemet Neringoje bus pažymėta itin spalvingai, praneša Nidos kultūros ir turizmo informacijos centras "Agila".

  Vienas išskirtiniausių šventės renginių — ketvirtadienį 14:30 prie Nidos kultūros ir turizmo informacijos centro "Agila" įvyksianti Trispalvės akcija. Su šūkiu "megzk mazgą" Lietuvos vėliavos spalvų mazgais papuoštos centro prieigos ir čia numatomas flešmobas žada priminti neringiškiams apie mūsų piliečių tarpusavio ryšių svarbą ir leis susimąstyti apie savo santykį su Lietuva.

  Šventiniai renginiai prasidės jau trečiadienį, vasario 15 dieną. Tądien Liudviko Rėzos kultūros centre 18:00 įvyks šventinis koncertas "Tai mano kraštas — Lietuva!"

  O jau vasario 16-osios rytą rengiamas žygis į Vecekrugo kopą, kuris prasidės nuo Preilos-Pervalkos bendruomenės namų. Jose vidurdienį bus surengtas oficialus Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimas.

  Kultūrinė šventės programa vyks Nidos kultūros ir turizmo informacijos centre "Agila" — ketvirtadienį, 15:00 čia bus rodomas Anykščių kultūros centro spektaklis "Daukantas" pagal Justino Marcinkevičiaus draminę apysaką, penktadienį, 19:00 įvyks filmo "Tadas Blinda. Pradžia" peržiūra, o šeštadienį, 19:00 neringiškiai ir kurorto svečiai galės išvysti filmą "Laiškai Sofijai".

  Sekmadienį po 10:00 Šventų Mišių Nidos Romos katalikų Marijos krikščionių pagalbos bažnyčioje įvyks Sakralinės muzikos koncertas, kuriame kūrinius atliks Sigutė Trimakaitė. Su šia programa ji tą pačią dieną, 14:00, pasirodys ir Preilos-Pervalkos bendruomenės namuose.

  Daugiau apie renginius Neringoje, skirtus Lietuvos valstybės atkūrimo dienai, galima sužinoti iš programos.

  Temos:
  Lietuvos Valstybės atkūrimo diena (23)

  Dar šia tema

  Neringa kviečia į Naujųjų metų sutiktuves
  Šiandien Nidoje prasideda trumpametražių filmų festivalis
  Kuršių nerija ar Kauno pilis: Europos kultūros sotinės atranka
  Tegai:
  šventiniai renginiai, Lietuvos valstybės atkūrimo diena, Agila, Neringa, Lietuva

  Svarbiausios temos