11:28 2021 Balandžio 16
Tiesioginis eteris
 • USD1.1970
 • RUB92.2336
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Kelias į pražūtį (37)
  58

  Už neteisėtą disponavimą šaunamaisiais ginklais, šaudmenimis ir narkotinėmis medžiagomis 34-erių metų moteriai gresia laisvės atėmimas iki trylikos metų.

  VILNIUS, vasario 14 — Sputnik. Praėjusią savaitę Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, vykdydami tyrimą, išaiškino neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis atvejį ir sulaikė moterį, įtariamą šių medžiagų prekyba, praneša Policijos departamentas. 

  Trečiadienio pavakarę pareigūnai, gavę duomenų, kad Tauragės rajone, Taurų kaime, viename iš Tilžės plento gatvėje esančių namų, du 33-jų ir 40-ties metų tauragiškiai atvyko įsigyti narkotinių medžiagų, netrukus juos sulaikė.

  Gauta informacija pasitvirtino — pas viena iš jų buvo aptikta, kaip įtariama, heroino.

  Tęsiant tyrimą, pareigūnai atliko kratą 34-erių metų moters namuose. Pirmajame namo aukšte, virtuvėje ant grindų buvo rastas šaunamasis ginklas be numerio. Palėpėje, po grindimis, buvo aptikta slėptuvė, kurioje buvo, kaip įtariama, beveik puse kilogramo kanapių, apie 100 "ekstazi" tablečių ir neteisėtai laikomi šoviniai.

  Moters atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už neteisėtą disponavimą šaunamaisiais ginklais ir šaudmenimis, jai gresia areštas arba laisvės atėmimas iki penkerių metų.

  Įtarimai pareikšti ir dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis. Už pastarąją nusikalstamą veiką, turint tikslą narkotines medžiagas platinti, gresia laisvės atėmimas nuo dvejų iki aštuonerių metų.

  Tauragės rajono gyventojai skirta kardomoji priemonė — suėmimas. Pareigūnai turi pagrindo manyti, kad moteris narkotikais disponavo ne viena, todėl įtariamųjų ratas gali plėstis. 

  Policija ragina gyventojus nelikti abejingiems daromiems teisės pažeidimams ir apie jiems žinomas panašaus pobūdžio nusikalstamas veikas pranešti policijos budėtojų telefonu (8 446) 20 270, anoniminiu policijos pasitikėjimo telefonu (8 446) 61 952 ar bendruoju pagalbos telefonu 112.

  Temos:
  Kelias į pražūtį (37)

  Dar šia tema

  Kariškiui už narkotikų vartojimą gresia laisvės atėmimas iki dvejų metų
  Rusijoje beveik 10 metų nuteistas lietuvis už narkotikų kontrabandą
  Kelias į pražūtį: policija sulaikė iš taboro narkomanus vežusį taksistą
  Tegai:
  neteisėtas disponavimas narkotinėmis medžiagomis, neteisėtas disponavimas šaunamaisiais ginklais ir šaudmenimis, šoviniai, ekstazi, kanapės, Tauragės rajonas

  Svarbiausios temos