06:01 2018 Vasario 19
Vilnius-2°C
Tiesioginis eteris
  Taksi, archyvinė nuotrauka

  Nacistinės Vokietijos atributų kolekcininkas vėl sulaikytas su narkotikais

  © Photo: Pixabay
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Policijos pareigūnai skuba į pagalbą (126)
  4433

  Klaipėdos policininkai su įkalčiais sulaikė taksistą, įtariama, platinusį psichotropines medžiagas. Šis asmuo jau buvo nuteistas už narkotinių medžiagų platinimą, neteisėtą disponavimą šaunamaisiais ginklais bei šaudmenimis

  VILNIUS, vasario 15 — Sputnik. Klaipėdos policijos pareigūnai su įkalčiais sulaikė taksistą, įtariama, platinusį psichotropines medžiagas, praneša Policijos departamentas.

  Įtariama, kad individualią taksisto veiklą vykdantis klaipėdietis savo klientams ir naktinių klubų lankytojams platino psichotropines medžiagas. Asmuo yra gerai žinomas uostamiesčio teisėsaugininkams.

  Nacistinės Vokietijos garbintojas

  Praeityje jis buvo siejamas su organizuotomis nusikalstamomis grupėmis, teistas už narkotinių ir psichotropinių medžiagų platinimą, neteisėtą disponavimą šaunamaisiais ginklais, šaudmenimis, sprogstamosiomis medžiagomis bei kito asmens dokumentais.

  2015 metų vasario pabaigoje jo bute ir pagalbinėse patalpose policijos pareigūnai aptiko narkotinių ir psichotropinių medžiagų, Antrojo pasaulinio karo laikų vokiškos gamybos pistoletų-kulkosvaidžių, maišeliųsu paraku, didelį kiekį įvairaus kalibro šovinių, minosvaidžio minų, granatų.

  Už šiuos nusikaltimus Klaipėdos apygardos teismo nuosprendžiu nuteistajam buvo paskirti treji metai du mėnesiai laisvės atėmimo, bausmės vykdymą atidedant trejiems metams.

  Būtent apkaltinamojo nuosprendžio priėmimas paskatino nacistinės Vokietijos garbintoju ir atitinkamų atributų kolekcionieriumi prisistatantį asmenį interneto tinklalapyje išlieti pyktį ant ikiteisminį tyrimą atlikusios pareigūnės.

  Savo Facebook profilyje jis paviešino tris sumaketuotas nuotraukas ir vaizdo klipą su pareigūnę įžeidžiančiais komentarais. 2016 metų vasarį už šį nusikaltimą jis buvo nuteistas 18 minimalių gyvenimo lygių dydžio pinigine bauda.

  Vėl pakliuvo į tyrėjų akiratį

  2017 metų vasarį asmuo vėl pakliuvo į Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (VPK KPONTV) tyrėjų akiratį. Taksistas buvo sulaikytas po to, kai, įtariama, pardavė naktinio klubo lankytojui penkias tabletes su galimai psichotropine medžiaga — MDMA. Tiek pat tablečių buvo aptikta ir jo taksi automobilyje.

  Įtariamasis suimtas. Įtariama, kad nusikaltimą jis padarė ankstesniu nusprendžiu paskirtos laisvės atėmimo bausmės atidėjimo metu.

  Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis, turint tikslą jas platinti, baudžiama laisvės atėmimu nuo dvejų iki 15 metų.

  Temos:
  Policijos pareigūnai skuba į pagalbą (126)

  Dar šia tema

  Klaipėdoje sulaikyti įtariamieji heroino platinimu
  Kariškiui už narkotikų vartojimą gresia laisvės atėmimas iki dvejų metų
  Rusijoje beveik 10 metų nuteistas lietuvis už narkotikų kontrabandą
  Tegai:
  neteisėtas disponavimas narkotinėmis medžiagomis, neteisėtas disponavimas šaunamaisiais ginklais ir šaudmenimis, narkotikai, policija, Klaipėda
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos