13:01 2019 Gruodžio 11
Tiesioginis eteris
 • USD1.1077
 • RUB70.4627
  Mersedes, archyvinė nuotrauka

  Kelionė "su vėjeliu" po Lietuvą atvedė Rusijos pilietį į kalėjimą

  © Flickr / Maarten van Maanen
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  31

  Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną Kaliningrado srities pilietis nusprendė atšvęsti "greitai" ― Lietuvos teritorija jis važiavo 205 km/val greičiu

  VILNIUS, vasario 19 — Sputnik. Šią savaitę, vasario 16 dieną policijos pareigūnai pasienyje su Baltarusija sulaikė Rusijos pilietį, kuris keliavo po Lietuvą "Mercedes Benz GL500" ir kelis kartus viršijo leistiną greitį.

  Policijos departamentas pranešė, kad vasario 16 dieną, apie 09:00 valandą ryto netoli pasienio su Baltarusija buvo sustabdy

  tas 28 metų amžiaus Rusijos pilietis. Pareigūnai nustatė, kad Kaliningrado srityje užregistruotu automobiliu buvo kelis kartus viršytas leistinas greitis.

  7:26 valandą greičio matuoklis Vilkaviškio rajone, kelyje Marijampolė — Kybartai- Kaliningradas, užfiksavo "Mercedes Benz GL500" skriejantį įspūdingu 205 km/val greičiu, o nepraėjus pusvalandžiui, tas pats automobilis  "įsiamžino" greičio matuoklio nuotraukoje kelyje "Via Baltica". Tiesa, čia buvo užfiksuotas kiek kuklesnis, "tik" 128 km/val greitis.

  Iš Kaliningrado srities pro Lietuvą "su vėjeliu"  bandęs praskrieti automobilis per valandą nuvažiavo iki Vilniaus.

  Prabangaus "Mercedes Benz" vairuotojas bandė išvengti atsakomybės už užfiksuotus pažeidimus. Gresiančio teisės vairuoti atėmimo ir 550 eurų baudos norėjęs išvengti vyras siūlė pareigūnams iš pradžių 3 tūkstančių, o vėliau — 5 tūkstančių Rusijos rublių kyšį.

  Kaliningradietis buvo pristatytas į policijos komisariatą ir uždarytas į areštinę, policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Baudžiamąjį kodeksą dėl galimos vairuotojo nusikalstamos veikos.

  Dar šia tema

  Baudžiamasis kodeksas ― ne įsakas: neblaivių vairuotojų skaičius auga
  Vairuotojau, būk atsargus pėsčiųjų perėjose
  Policija perspėja vairuotojus nelenktyniauti Vakariniame aplinkkelyje
  Tegai:
  greitis, vairuotojas, kyšis

  Svarbiausios temos