14:31 2020 Vasario 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.0790
 • RUB68.8060
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Pasinerk į kino pasaulį (102)
  727

  Lietuvos užsienio filmų platintojai mano, kad Rusijos filmas apie super herojus demonstruoja "pernelyg didelę Rusijos armijos galią"

  VILNIUS, vasario 21 — Sputnik. Lietuvoje filmų platintojai atsisakė rodyti šalies kino teatruose Rusijos filmą "Gynėjai", pranešė Sputnik Baltarusija su nuoroda į įmonę "Enjoy Movies".

  "Gynėjai" — pirmas Rusijos filmas apie super herojus. Rusijos kino teatruose filmas bus rodomas nuo vasario 23 dienos. Šiuo metu filmas jau parduotas dešimčiai pasaulio šalių.

  "Lietuvos kino teatrų atstovai atsisakė nuomoti filmą "Gynėjai". Kaip priežastis buvo nurodytas filmo turinys, nes jis demonstruoja "pernelyg didelę Rusijos kariuomenės galią ir jos agresyvią karinę techniką", — rašoma "Enjoy Movies" pranešime.

  Sausio mėnesį Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos narė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė teigė, kad rusų filmas "Vikingas" kelia grėsmę Lietuvos nacionaliniam saugumui. Šis filmas bei animacinis filmukas "Trys karžygiai" pavadinti "Rusijos propagandos" apraiškomis ir juos draudžiama rodyti Lietuvoje.

  Temos:
  Pasinerk į kino pasaulį (102)

  Dar šia tema

  Filmas "Nuo Lietuvos nepabėgsi" laukia žiūrovų internete
  Antonio Banderas nusifilmavo rusiškame filme "Už ribų"
  Tegai:
  gynėjai, filmas, Lietuva

  Svarbiausios temos