11:49 2020 Rugpjūčio 08
Tiesioginis eteris
 • USD1.1817
 • RUB86.9753
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Po lėktuvo sparnu: Lietuvos oro uostai (67)
  74

  Rusijos oro linijų bendrovės "RusLine" mažieji lėktuvai skraidins kelievius iš Sankt Peterburgo į Vilnių ir Palangą ir atgal

  VILNIUS, vasario 26 — Sputnik. Rusijos oro linijų bendrovė "RusLine" skelbia, kad jau nuo pavasario pabaigos Rusijos kultūros sostinė Sankt Peterburgas iš Lietuvos vėl bus pasiekiamas oru. Be to "RusLine" paskelbė ir apie naują skrydžių kryptį iš Palangos.

  Aviakompanijos "RusLine" skrydžiai į Sankt Peterburgą iš Vilniaus oro uosto bus pradėti vykdyti gegužės 22 dieną, o iš Palangos — birželio 10 dieną, pranešė portalas madeinvilnius.com.

  Nuo 2011 metų vasaros aviakompanija "RusLine"  skraidina keleivius į Maskvos Domodedovo oro uostą. Ši skrydžių kryptis išliks ir šią vasarą, skrydžiai pradedami gegužės 22 dieną.

  Palanga — Sankt Peterburgas

  Lietuvos oro uostų Komercijos direktorė Jūratė Baltrušaitytė tikisi, kad naujoji kryptis ne tik palengvins susisiekimą šalies keleiviams, bet ir vasaros sezono metu pritrauks turistų tiek į Vilnių, tiek ir į vasaros sostine vadinamą Palangą.

  Naujas reisas Minskas-Palanga. Nuotrauka iš įvykio vietos
  © Sputnik / Констанция Ждановская

  Į Lietuvos pajūrį — Palangos oro uostą — Rusijos oro linijų bendrovė keliautojus skraidins kartą per savaitę — šeštadieniais. Tą pačią dieną orlaivis iš Palangos kils Sankt Peterburgo link.

  Bilietai šia kryptimi kainuos nuo 125 Eur į vieną pusę.

  Sankt Peterburgas taps jau 10-ąja kryptimi, kuria vasarą bus galima oro transportu pasiekti Palangą.

  Vilnius — Sankt Peterburgas

  Skrydžiai į Sankt Peterburgą iš Lietuvos sostinės sugrįžta po sezono pertraukos — aviakompanija "RusLine" šiuo maršrutu skraidino nuo 2015 metų gegužės iki 2016 metų spalio.

  Dabar jie bus vykdomi visomis savaitės dienomis, išskyrus penktadienį ir šeštadienį.

  Tokio paties skrydžių tvarkaraščio aviakompanija laikysis ir nuo liepos 14 iki rugpjūčio 18 dienos, kai bus rekonstruojamas Vilniaus oro uosto kilimo ir tūpimo takas — tuomet "RusLine" skrydžius vykdys iš Kauno oro uosto.

  Tiek iš Vilniaus, tiek iš Palangos Sankt Peterburgo Pulkovo oro uostą bus galima pasiekti per 1 valandą 20 minučių.

  "RusLine" Palangą ir Vilnių su Sankt Peterburgu oro keliu sujungs "Bombardier CRJ100/CRJ200" lėktuvais, kuriuose gali skristi 50 keleivių.

  Temos:
  Po lėktuvo sparnu: Lietuvos oro uostai (67)

  Dar šia tema

  Palangos oro uostas — ketvirtas tarp Europos mažųjų oro uostų
  Simboliška: 30 dieną Vilniaus oro uostas sitiko 30 mln keleivį
  Tegai:
  lėktuvas, oro uostas, RusLine, Sankt Peterburgas, Palanga, Vilnius

  Svarbiausios temos