13:15 2018 Gegužės 24
Vilnius+ 20°C
Tiesioginis eteris
  Aviganė, archyvinė nuotrauka

  Aviganiai slaptų cigarečių nepraleis: šuo susekė tris kontrabandininkus

  © Фото: pixabay.com
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Balta iltis, gera uoslė: Lietuvos tarnybiniai šunys (21)
  11 0 0

  Raigardo pasienio kontrolės punkte tarnybinis šuo Vegas susekė tris kontrobandos nešikus, kurie prieš tai paslėpė pusketvirto tūkstančio baltarusiškų cigarečių pakelių

  VILNIUS, kovo 1 — Sputnik. Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT) pranešė apie netoli Raigardo punkto aptiktus pusketvirto tūkstančio pakelių baltarusiškų rūkalų.

  Prieš savaitę VSAT Varėnos rinktinės Druskininkų ir Specialiosios paskirties užkardų pareigūnai ant kelio Druskininkai — Raigardo punktas  pastebėjo įtartinų pėdsakų. Keli asmenys, matėsi, smėliuota avalyne buvo ką tik perėję šį kelią.

  Pasieniečiai pradėjo tikrinti šalia kelio augantį mišką ir netrukus Druskininkų savivaldybės Jaskonių kaimo ribose aptiko paslėptą rūkalų krovinį. Ši vieta yra maždaug už kilometro nuo sienos su Baltarusija netoli Raigardo kontrolės punkto.

  Контрабанда белорусских сигарет
  aptiktas kontrabandos krovinys

  Paieškai buvo pasitelktas Druskininkų užkardoje tarnaujantis vokiečių aviganis Vegas. Nuo cigarečių aptikimo vietos keturkojis mišku naktį pasieniečius vedė apie kilometrą, kol aptiko Raigardo slėnyje pasislėpusius tris asmenis.

  Pasieniečiai vyrus, negalėjusius paaiškinti, ką naktį veikia šioje vietoje, sulaikė. Įtariama, kad 20-metis ir 33-ejų druskininkiečiai bei 29-erių Leipalingio gyventojas yra susiję su prieš tai aptiktu kontrabandos kroviniu.

  Jiems pasieniečiai už akcizinių prekių gabenimą pažeidžiant nustatytą tvarką pradėjo administracinių bylų teisenas. Trijulei teismas gali skirti baudas nuo 4000 iki 6000 eurų.

  Po apklausų vyrai paleisti. Cigaretės saugomos Druskininkų užkardoje.

  Temos:
  Balta iltis, gera uoslė: Lietuvos tarnybiniai šunys (21)

  Dar šia tema

  Klaipėdoje sulaikyta languose paslėpta 17 tūkst eurų vertės kontrabanda
  Baltarusis skubėjo pas sergančią žmoną su didele cigarečių kontrabanda
  Cigaretes gabenančiam kontrabandininkui prisidengti vaikais nepavyko
  Tegai:
  vokiečių aviganis, kontrabandiniai rūkalai, kontrabanda, Raigardo pasienis, Lietuva
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos