22:16 2021 Gegužės 11
Tiesioginis eteris
 • USD1.2170
 • RUB89.9947
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  50

  Pasieniečiai kelyje Suvalkai – Marijampolė pastebėjo beprotišku greičiu važiuojantį prabangų automobilį su Rusijos valstybianiais numeriais, sulaikytas vairuotojas prisipažino važiavęs 240 km/h greičiu

  VILNIUS, kovo 2 — Sputnik. Prabangiu ir galingu automobiliu beprotišku greičiu nuo pasieniečių sprukęs rusas buvo užspeistas Kalvarijos miestelio prieigose ir gavo 850 eurų baudą, pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

  Kovo 1 dieną, apie 22:00 valandą VSAT Varėnos rinktinės Kalvarijos užkardos pasieniečiai Kalvarijos savivaldybės Salaperaugio kaimo ribose, kelyje Suvalkai — Marijampolė, pastebėjo labai dideliu greičiu į Lietuvos gilumą važiuojantį automobilį "Mercedes Benz AMG C 63 Coupe".

  Automobilis Rusijos numeriais ką tik buvo įvažiavęs iš Lenkijos. Šalia tarnybinio visureigio stovėję uniformuoti pasieniečiai vairuotojui nurodė sustoti, tačiau šis milžinišku greičiu pralėkė pro juos ir nuskriejo link Kalvarijos.

  Informacija buvo perduota  kitai pasienio sargybai, kuri tuo metu buvo prie to paties kelio Kalvarijos savivaldybės Trakėnų kaimo ribose, maždaug už 6 kilometrų nuo sienos.

  "Mercedes Benz AMG C 63 Coupe" vairuotojas beprotišku greičiu pralėkė ir pro šiuos jam sustoti nurodžiusius pasieniečius.

  Mercedes Benz AMG C 63 Coupe
  © Photo : pasienis.lt
  Mercedes Benz AMG C 63 Coupe

  Du jį vijęsi pasieniečių ekipažai informaciją apie bėglį perdavė Kalvarijos policijos pareigūnams. Šie maždaug už 10 kilometrų nuo sienos netoli Kalvarijos miestelio blokavo kelią. Tai išvydęs "Mercedes Benz AMG C 63 Coupe" vairuotojas pradėjo staigiai mažinti greitį ir sustojo.

  Netrukus iš kitos pusės jį užblokavo visureigiais atskubėję pasieniečiai.

  Sulaikytas vyras prisipažino važiavęs 240 km/h greičiu.

  Paaiškėjo, kad 2016 metais pagamintą itin galingą ir prabangų automobilį vairavo 34-erių Rusijos pilietis. Kartu su juo vyko 29-erių tautietis.

  Juos kartu su automobiliu Kalvarijos pasieniečiai pristatė į savo užkardą. Čia už nepaklusimą uniformuoto VSAT pareigūno teisėtam reikalavimui sustabdyti transporto priemonę Rusijos piliečiui Kalvarijos pasieniečiai skyrė 850 eurų administracinę baudą.

  Tuomet VSAT pareigūnai vairuotoją palydėjo iki prie sienos esančio banko skyriaus, kur užsienietis išsitraukė pluoštą banknotų ir baudą iškart sumokėjo. Atlikus visus formalumus jis buvo paleistas.

  Dar šia tema

  Keliauk po Vilnių interneto greičiu
  Kalėdų dovana Vilniui: eismo greitis aplinkkelyje — 90 km/h
  Vairuotojau, būk atsargus pėsčiųjų perėjose
  Tegai:
  greitis, vairuotojai, greičio viršijimas, bauda, Lietuva

  Svarbiausios temos