04:33 2020 Gruodžio 04
Tiesioginis eteris
 • USD1.2151
 • RUB90.8441
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  270

  "Regitra" išplėtė elektroninių paslaugų ratą — jau nuo vasario galima be eilių užregistruoti naują automobilį ir gauti vairuotojo pažymėjimą

  VILNIUS, kovo 5 — Sputnik. Nuo šių metų vasario mėnesio norintiems užregistruoti naują automobilį arba gauti vairuotojo pažymėjimą nereikia stovėti ilgose eilėse, pranešė "Regitros" spaudos tarnyba.

  "Regitra" išplėtė vairuotojams siūlomų elektroninių  paslaugų ratą — klientai interneto svetainėje  gali iš anksto pasirinkti registraciją  priėmimo įmonės filiale.

  Užsiregistravus internetu, pareiškėjo nurodytu elektroninio pašto adresu bus nusiunčiamas specialus kodas. Šį kodą reikia turėti su savimi atvykus į klientų aptarnavimo padalinį:  terminale, kuris išduoda eilės numerius, reikės pasirinkti iš anksto užsregistravusių klientų aptarnavimo mygtuką ir atsidariusiame lange gautą kodą įvesti.

  "Regitros" atstovai pataria ateiti prie terminalo ne anksčiau nei 15 minučių iki rezervuoto laiko pradžios ir ne vėliau nei 3 minutės po rezervacijos laiko.   

  Naujoji elektroninė sistema leis klientams nebegaišti laiko eilėse, o administracijos aptarnavimas bus kokybiškesnis ir greitesnis, suplanuojamas iš anksto.

  Pradedantiesiems vairuotojams naudingas Vairuotojų portalas 

  Baigiantis žaliu lapu privalomo žymėjimo laikotarpiui vairuotojams nebūtina vykti į "Regitros" klientų aptarnavimo padalinį. Šie vairuotojai vietoj baigiančio galioti pradedančiojo vairuotojo pažymėjimo 10 metų galiojantį dokumentą gali užsisakyti internetu, prisijungę prie "Vairuotojų portalo".

  Be to, internetu patogu pasitikrinti, ar vairuotojo pažymėjimas jau pagamintas: šia visiems vairuotojams naudinga elektronine paslauga galima pasinaudoti "Regitros" interneto svetainės Regitra.lt skyriuje "Informacija apie vairuotojo pažymėjimą".

  Užsakyti išankstinius pranešimus

  Visi vairuotojai Vairuotojų portale gali užsisakyti pranešimą apie pasibaigusį vairuotojo pažymėjimo galiojimo laiką.

  Toks pranešimas iš anksto atsiunčiamas elektroniuniu paštu ar SMS žinute, priklausomai nuo to, kokį informavimo būdą vairuotojas portale pasirinko.

  Praradus vairuotojo pažymėjimą, internetu galima užsisakyti jo dublikatą. Užsisakant dublikatą, nereikia pateikti medicininės pažymos, tačiau dublikatas galios tiek, kiek būtų galiojęs pamestas pažymėjimas.

  Tačiau "Regitra" vairuotojo pažymėjimo išdavimo paslaugas teikia nuo 2007 metų gegužės mėnesio, todėl ir dublikatą galima užsisakyti, jei pažymėjimą buvo išdavusi "Regitra.  

  Visos "Regitros" elektroninės paslaugos

  "Regitra" jau siūlo galimybę internetu patikrinti Lietuvoje įregistruotų transporto priemonių techninius duomenis bei jų registracijos statusą, įregistruoti ar išregistruoti transporto priemonę, sustabdyti ar pratęsti jos leidimą dalyvauti viešajame eisme, pranešti apie prarastus ir užsisakyti naujus registracijos numerio ženklus, registracijos dokumentus.

  Kandidatai į vairuotojus, norintys įgyti vairavimo teisę, internetu gali registruotis laikyti vairavimo egzaminus, patys pasirinkdami esantį laisvą jiems patogų egzamino laiką ir egzaminų centrą.

  Laikantys egzaminą patenkinti "Regitros" veikla >>

  Institucijos, besidominčios vairuotojo pažymėjimais, internetu gali patikrinti vairuotojo pažymėjimo duomenis: pažymėjimo galiojimo laiką, kokių kategorijų transporto priemones vairuotojas turi teisę vairuoti ir panašiai. 

  Įmonė netrukus žada pasiūlyti atnaujintą ir funkcionalesnę registravimosi laikyti egzaminus sistemą. 

  Dar šia tema

  Vairuotojų dėmesiui: nuo šiandien keičiasi parkavimo tarifai
  Baudžiamasis kodeksas ― ne įsakas: neblaivių vairuotojų skaičius auga
  Vairuotojau, būk atsargus pėsčiųjų perėjose
  Policija perspėja vairuotojus nelenktyniauti Vakariniame aplinkkelyje
  Tegai:
  elektroninės paslaugos, eilės, vairuotojo pažymėjimas, vairuotojai, Regitra, Lietuva

  Svarbiausios temos