02:02 2020 Gruodžio 01
Tiesioginis eteris
 • USD1.1980
 • RUB91.1439
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  513

  Mergina, prieš tris mėnesius gavusi teisę vairuoti per vieną dieną viršijo greitį du kartus, už tai neteko vairuotojo pažymėjimo vieneriems metams

  VILNIUS, kovo 7 — Sputnik. Atrodo, jaunimas ne visada moka daryti išvadas iš savo klaidų. Kovo 4 dieną policijos pareigūnai pasivijo ir sustabdė jų tarnybinį automobilį lenkusią mašiną, kurios vairuotoja viršijo leistiną greitį.

  Šeštadienį, apie 16:48 valandą Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai kelio A-6 Kaunas — Zarasai — Daugpilis už greičio viršijimą sustabdė automobilį "Ford Focus", kurį vairavo 1998 metais gimusi moteris.

  Pareigūnai nustatė, kad moters vairavimo stažas tik 3 mėnesiai. Vairuotoja vairavo automobilį 144,9 km/h  greičiu, kai leistinas greitis, neturint dviejų metų vairavimo stažo — 70 km/h.

  Tačiau, paaiškėjo, kad mergina skriejo 50 km/h greičiau, nei leistina, praėjus vos pusvalandžiui nuo pirmos paskirtos baudos.

  Greitį viršijusiai vairuotojai policijos paskirta bauda nepadarė įspūdžio. Praėjus pusvalandžiui nuo pirmos paskirtos baudos, ji vėl skriejo 50 km/val. greičiau, nei leistina.  

  Tą pačią dieną, 16:15 valandą kelio A-6 Kaunas — Zarasai — Daugpilis 27 kilometre vairuotojai jau buvo surašytas administracinio nusižengimo protokolas už greičio viršijimą (tuomet vairuotoja važiavo 120 km/h greičiu, kai leistinas greitis 70 km/h) ir paskirta 85 eurų bauda ir teisės vairuoti atėmimas 6 mėnesiams.

  Antrą kartą merginai buvo surašytas administracinio nusižengimo protokolas ir paskirta 225 eurų bauda. Nuo šiol jau uždrausta vairuoti net 12 mėnesių.

  Dar šia tema

  Per savaitę keliuose žuvo 10 žmonių: tarp jų — vienas nepilnametis
  Kelionė "su vėjeliu" po Lietuvą atvedė Rusijos pilietį į kalėjimą
  Policija perspėja vairuotojus nelenktyniauti Vakariniame aplinkkelyje
  Tegai:
  vairuotojo pažymėjimas, teisės vairuoti atėmimas, greičio viršijimas, Lietuvos kelių policijos tarnyba, Lietuva

  Svarbiausios temos