17:11 2019 Lapkričio 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.1006
 • RUB70.8149
  Gintaro papuošalai, archyvinė nuotrauka

  Parodoje "Amber Trip" bus pristatytas dviejų kilometrų gintaro vėrinys

  © Flickr/ James G. Milles
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Yra ką pamatyti: parodos Lietuvoje (88)
  8421

  Baltijos juvelyrikos parodoje, kuri vyks Vilniuje kovo 8-11 dienomis, organizatoriai sieks nustatyti rekordą ir parodyti dviejų kilometrų gintaro vėrinį

  VILNIUS, kovo 7 — Sputnik. Vilniuje kovo 8-11 dienomis vykstančios XIV tarptautinės Baltijos juvelyrikos parodos "Amber Trip 2017" metu bus siekiama Lietuvos rekordo, pristatant dviejų kilometrų ilgio gintaro vėrinį, rašo portalas madeinvilnius.com.

  Unikalią progą pamatyti ilgiausią gintaro papuošalą parodos dalyviai turės "Amber Trip" atidarymo dieną, kovo 8-ąją, 12 val. Savanoriai pradės skaičiuoti vėrinio ilgį per patį parodos atidarymą.

  Paroda "Amber Trip" vyks "Litexpo" centre.

  Paroda šiais metais subūrė 120 verslo atstovų iš 50 šalių, tarp jų — iš Baltijos valstybių, Ukrainos, Čekijos, Vokietijos, Danijos, Lenkijos, Vengrijos, Rusijos, Turkijos, Italijos. Kaip ir kasmet, "Amber Trip" pritrauks šimtus pirkėjų iš viso pasaulio.

  "Amber Trip" taip pat vyks tarptautinis juvelyrikos meno konkursas "Nature Morte", kuriuo siekiama pristatyti juvelyriką kaip šiuolaikinio meno sritį ir propaguoti įdomiausius juvelyrikos meno kūrinius, dalyvaus virš 50 juvelyrų.

  Apie "Amber Trip" parodą

  "Amber Trip" parodoje — profesionalūs juvelyrai ir dizaineriai, gamybos organizatoriai ir praktikai, juvelyrikos pramonės atstovai, technologinių prietaisų ir įrenginių gamintojai.

  Renginyje pristatomos naujausios juvelyrikos pramonės technologijos, tendencijos gintaro ir juvelyrikos dirbinių rinkoje bei naujausi pasaulio profesionalių juvelyrų darbai. Apie 40% parodos ploto užima juvelyrikos dirbiniai, apie 60% — gintaras.

  Geologų duomenimis, virš 90% visų pasaulyje žinomų gintaro klodų glūdi rytiniame Baltijos jūros pakraštyje.

  "Amber Trip" parodos organizatoriai siekia, kad Baltijos auksas garsintų Lietuvą visame pasaulyje, ir pristatyti pasauliui Lietuvos bei užsienio juvelyrikos atstovus, padėti jiems susirasti naujų verslo partnerių ir rinkų.

  Temos:
  Yra ką pamatyti: parodos Lietuvoje (88)

  Dar šia tema

  Italų fotografas surengė parodą apie Latvijos nepiliečių problemas
  Siūlo kelias nuo pluošto iki audinio: interaktyvi paroda Vilniuje
  Tegai:
  juvelyrika, gintaras, paroda, Vilnius

  Svarbiausios temos