05:52 2019 Liepos 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1173
 • RUB70.5611
  Policijos mašina, archyvinė nuotrauka

  Ginkluoti nusikaltėliai bandė pagrobti ir apiplėšti kurjerį

  © Sputnik / Виктор Толочко
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  97 0 0

  Ukmergės rajone trijų asmenų organizuotas ginkluotas žmogaus pagrobimas žlugo "Aro" kovotojų surengtos operacijos dėka

  VILNIUS, kovo 11 — Sputnik. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato kriminalistai sulaikė tris jaunuolius, ketinusius apiplėšti kurjerį, praneša Policijos departamentas.

  Sostinės kriminalinės policijos nusikaltimų pareigūnai gavo duomenų, kad kovo 8 dieną Ukmergės rajone planuojamas ginkluotas plėšimas.

  Remiantis pareigūnų disponuojama informacija — kurjerį prekės pristatymo metu turėjo užpulti plėšikai, surišti, apiplėšti ir laikinai pagrobti, kad nusikaltėliai galėtų neskubėdami pasislėpti ir paslėpti įkalčius.

  Pareigūnai, įvertinę ir apdoroję gautą informaciją, suskubo veikti — vietoj kurjerio į automobilį pasodino specialiai paruoštą policijos pareigūną, o į mikroautobuso vidų ‒ "Aro" kovotojus.

  Nusikaltėlių nurodytoje vietoje Ukmergės rajone pareigūnai veikė žaibiškai. Rinktinės "Aras" kovotojai ant žemės suguldė į planuotą plėšimą atvykusius du Širvintų rajono gyventojus — septyniolikametį ir dvidešimt dvejų metų vaikiną.

  Tęsdami pradėtą operaciją, pareigūnai Širvintose sulaikė ir jų bendrininką — dvidešimt trejų metų jaunuolį. Visi jie uždaryti į areštinę. Šio, ir kitų sunkių nusikaltimų organizatorius, vadovavęs vykdytojams nuotoliniu būdu, pasislėpė, bet kriminalistai įsitikinę, kad neilgam.

  Lietuvos Respublikos baudžiamasis kodeksas už padarytą ginkluotą plėšimą numato laisvės atėmimo bausmę nuo dvejų iki dešimties metų.

  Dar šia tema

  Dėmesio: net ir uždaryti kalėjime sukčiai gali kelti pavojų
  Manekenai kaip apsisaugojimas nuo plėšikų
  Tegai:
  nusikaltėliai, apiplėšimas, Aras, Ukmergės rajonas

  Svarbiausios temos