17:34 2021 Sausio 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB91.1009
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Kaunas — antroji Lietuvos sostinė (264)
  1125

  "CityBee" automobiliai sujungs Vilnių ir Kauną, tai ypač aktualu prieš Vilniaus oro uosto rekonstrukciją

  VILNIUS, kovo 14 — Sputnik. Bendrovės "CityBee" direktorius Aurimas Drūtys pranešė, kad nuo šiol Vilniaus ir Kauno miestų gyventojai "CityBee" galės naudotis tarpmiestinėms kelionėms.

  Paėmus automobilį Vilniuje jį be vargo bus galima palikti Kaune ir atvirkščiai.

  Drūtys pabrėžė, kad kad galimybė automobiliu keliauti iš vieno miesto į kitą neturint jo grąžinti į konkrečią vietą, ypač pasitarnaus Vilniaus oro uosto rekonstrukcijos metu, kuomet 35 vasaros dienas skrydžiai persikels į Kauno oro uostą, o susisiekimas tarp didžiųjų Lietuvos miestų taps itin aktualus, pranešė Vilniaus oro uosto spaudos tarnyba.

  Be to Drūtys teigia, kad naujoji paslauga suteiks galimybę gyventojams keliauti ne tik patogiau, bet ir pigiau.

  "Pavyzdžiui, kelionė autobusu vienam žmogui iš Vilniaus į Kauną kainuoja apie 6 eurus. "CityBee" Fiat 500 automobilio nuoma kelionei, priklausomai nuo to, iš kurio ir į kurį rajoną keliaujama, gali kainuoti apie 19 eurų, tačiau padalijus šią sumą iš 4 keleivių, galutinis mokestis vienam žmogui — kur kas mažesnis", — sako Drūtys.

  Naujos paslaugos privalumus pabrėžė ir "Go Vilnius" vadovas Darius Ūdris, Vilnius ir Kaunas turtingi organizuojamais renginiais ir įvairiomis iniciatyvomis, todėl patogus susisiekimas tarp šių miestų yra itin svarbus. Pavyzdžiui, vis dažniau "Žalgirio" arenoje vyksta tarptautinio lygio pasirodymai ir renginiai.

  Be to, ši paslauga bus itin aktuali tiems žmonėms, dirbantiems viename mieste, o gyvenantiems kitame, kadangi nuo šiol galima kooperuotis su kolegomis ir keliauti patogiau ir pigiau.

  Anksčiau "CityBee" paskelbė, kad Vilniaus ir Kauno miegamieji rajonai tapo atskiromis zonomis, kuriose automobilius galima statyti beveik bet kurioje stovėjimo vietoje.

  Vilniuje ir Kaune galima naudotis 500 "CityBee" automobilių. Abiejuose miestuose bendrovė sėkmingai įsitvirtinusi kaip viešojo transporto dalis.

  Temos:
  Kaunas — antroji Lietuvos sostinė (264)

  Dar šia tema

  "Miesto bitutės" pasiekė Kauną
  Mylėkit vyrus — su "City Bee" galima nemokamai pasitikrinti sveikatą
  Tegai:
  CityBee, oro uostas, automobilis, Kaunas, Vilnius

  Svarbiausios temos