02:05 2019 Sausio 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1362
 • RUB75.4270
  Draugystė veža, archyvinė nuotrauka

  Draugystė veža: dalyvauk konkurse ir palaikyk "Fusedmarc" Kijeve

  © Photo: ndt.lt
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  "Eurovizija-2017" Kijeve (38)
  11732

  Neįgaliųjų reikalų departamentas skelbia akciją "Draugystė veža", kurios dalyviai turės galimybę nuvykti į "Euroviziją" Kijeve ir palaikyti Lietuvai atstovaujančią grupę "Fusedmarc"

  VILNIUS, kovo 16 — Sputnik. Jau antrus metus „Baltijos Ugdymo Centro" organizuojama akcija "Draugystė veža!" šiemet įgavo dar didesnį pagreitį, nes prie jos prisidėjo Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, praneša departamento spaudos tarnyba.

  "Gegužės viduryje Kijeve vyksiančiame "Eurovizijos" dainų konkurse Lietuvai atstovausiančios grupės "Fusedmarc" muzikantai tikrai nebus vieniši — Ukrainos sostinėje juos palaikys penkios socialinės akcijos "Drausytė veža!" laimėtojų poros", — rašoma pranešime.

  Neįgaliųjų reikalų departamento direktorė Asta Kandratavičienė džiaugiasi, kad Lietuva turi dar vieną progą įsitikinti, jog atskirtis tarp sveikųjų ir negalios paliestų  kyla tik dėl nežinojimo.

  "Socialinė akcija "Draugystė veža!" skirta parodyti, kad ir Lietuvoje turime tokio bendravimo pavyzdžių. Žmonės, geriau pažinę neįgaliuosius įsitikina, kokie ji  gali būti linksmi, šmaikštūs, dėmesingi, draugiški ir empatiški. Tikiu, kad dabar esanti praraja tarp šių dviejų pasaulių ilgainiui išnyks. Ir tam tikrai labai pasitarnaus „Draugystė veža!", — sakė Kandratavičienė.

  Akcijos taisyklės

  Akcijos taisyklės paprastos: du draugai, vienas iš kurių yra neįgalus, turi užpildyti LRT.lt puslapyje esančią anketą http://www.lrt.lt/projektai/draugyste_veza/anketa#skip ir papasakoti savo draugystės istoriją.

  Акция Дружба
  Praeitų metu "Eurovizijos" dalyvis Donatas Montvydas su neįgaliųjų bendruomene

  Filmuoti pasakojimai apie organizatorių atrinktų dvidešimt pretendentų porų bus parodyti LRT televizijos laidoje "Labas rytas, Lietuva", kurios žiūrovai balandžio 14 — 30 dienomis balsuodami ir išrinks penkias gražiausias istorijas.

  Laimėtojų laukia įspūdžių ir nuotykių kupina kelionė į Kijevą bei galimybė gyvai stebėti Lietuvai atstovausiančių "Fusedmarc" ir kitų šalių atstovų pasirodymus.

  Praėjusių metų "Draugystė veža" dalyviai metais iki šiol gyvena kelionės ir nuotykių įspūdžiais. Pernai laimįjusios penkios draugystės ambasadorių poros išvyko į Stokholmą.

  Kai kuriems neįgaliukams tai buvo pirmas kartas, kai jie be priežiūros paliko tėvų namus ir tai suteikė drąsos naujiems puikiems startams.

  Temos:
  "Eurovizija-2017" Kijeve (38)

  Dar šia tema

  Grupė Fusedmarc atstovaus Lietuvai "Eurovizijoje-2017"
  Rusija išrinko savo pretendentę į "Euroviziją-2017"
  Tegai:
  Fusedmarc, akcija "Draugystė veža", akcija, konkursas, neįgalieji, Eurovizija-2017, Lietuva
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos