18:18 2020 Kovo 29
Tiesioginis eteris
 • USD1.0977
 • RUB86.3819
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  34

  Šeštadienį, per Žemės valandą "Akropoliuose" priges šviesos

  VILNIUS, kovo 24 — Sputnik. Prekybos ir pramogų centrai "Akropolis" kovo 25 dieną prisijungs prie pasaulinės Žemės valandos akcijos, praneša portalas madeinvilnius.com.

  Šeštadienio vakarą nuo 20:30 iki 21:30 Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių "Akropoliuose" vienai valandai bus paliktas tik saugiam vairavimui ir patogiam prekybos centrų funkcionavimui būtinas apšvietimas.

  "Akropolių" alėjose ir automobilių stovėjimo aikštelėse Žemės valandos akcijos metu bus sumažintas apšvietimo intensyvumas, valandai bus užgesinti prekybos ir pramogų centrų fasadų apšvietimai bei ant jų esantys šviečiantys parduotuvių logotipai, taip pat didieji "Akropolių" reklamos ženklai. Šviesos valandai priges ir prie akcijos prisijungusiose "Akropoliuose" esančiose parduotuvėse.

  Žemės valanda

  Žemės valanda — tai pasaulinė akcija, skatinanti pasaulio lyderius imtis priemonių prieš klimato kaitą. 2016 metais joje dalyvavo milijonai žmonių 178 pasaulio valstybėse.

  Žemės valandos metu prigesinamas daugelio žymiausių pasaulio pastatų apšvietimas — nuo Eifelio bokšto Paryžiuje ir parlamento rūmų Londone iki operos pastato Sidnėjuje ir didžiųjų Azijos dangoraižių.

  Žemės valandos iniciatyva prasidėjo 2007 metais Sidnėjuje, o jau 2008 metais išplito po visą pasaulį. Prekybos ir pramogų centrai „Akropolis" Žemės valandos iniciatyvoje dalyvauja nuo 2011 metų.

  Dar šia tema

  Vienai valandai Vilnių apglėbs tamsa: vyks akcija "Žemės valanda"
  Tegai:
  šviesa, Žemės valanda, Akropolis, Lietuva

  Svarbiausios temos