04:34 2020 Lapkričio 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.1865
 • RUB90.1119
  Visuomenė

  Policijos pareigūnas bus atleistas dėl vairavimo neblaiviame stovyje

  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  39

  Šiaulių apskrities policijos pareigūnas, tarnevęs 23 metus, bus atleistas iš tarnybos, nes per savo išeiginę nusprendė girtas atsisėsti už vairo

  VILNIUS, kovo 27 — Sputnik. Kovo 24 dieną už šiurkštų tarnybinį nusižengimą nuo pareigų buvo nušalintas 41 metų Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Operatyvaus valdymo skyriaus vyresnysis tyrėjas M. U, pranešė Policijos departamento spaudos tarnyba.

  Šiuo metu rengiami dokumentai jo atleidimui iš darbo ir artimiausiu metu tai bus padaryta.

  Po 23 metų tarnybos policijoje pareigūnas karjerą sužlugdė savo neatsakingu elgesiu — kovo 23 dieną 17:22 tyrėjo kolegos sulaikė jį Šiaulių rajone, Bubių kaime, nes buvo pastebėtas vairuojantis automobilį būdamas neblaivus. Tai jis padarė savo laisvalaikiu, ši diena jam buvo išeiginė.

  Bendruoju pagalbos telefonu kovo 23 dieną buvo gautas vaikino pranešimas apie įtartinai važiuojamąja dalimi vinguriuojantį automobilį BMW 523. Skambinęs vyras pareiškė, kad jam kilo pagrįstas įtarimas, kad už BMW vairo sėdi neblaivus vairuotojas.

  Kol atvyko patruliai, pranešėjas, mobiliuoju telefonu palaikydamas ryšį su Šiaulių apskrities policijos budėtojais, važiavo paskui įtarimą sukėlusį automobilį, informuodamas apie jo važiavimo kryptį.

  Automobilį sustabdžiusiems pareigūnams nemaloni staigmena buvo prie vairo išvysti neblaivų savo kolegą. Alkoholio matuokliu jam buvo nustatytas sunkus — 2,81 promilių girtumas.

  Vairuotojas buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Jam, kaip ir kitiems vairuotojams, kuriems nustatytas girtumas, viršijantis 1,5 promiles, dėl kelių transporto eismo saugumo taisyklių pažeidimo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

  Vidaus tyrimų poskyris dėl šio fakto pradėjo tarnybinį patikrinimą. Kovo 24 dieną pareigūnas nušalintas nuo pareigų ir artimiausiu metu už pareigūno vardo pažeminimą iš jų bus atleistas. Vyresnysis tyrėjas negalėjo nurodyti jokių motyvų tokiam savo neatsakingam elgesiui pateisinti.

  Dar šia tema

  Kelių policija sudavė pirmą smūgį neblaiviems vairuotojams
  Baudžiamasis kodeksas ― ne įsakas: neblaivių vairuotojų skaičius auga
  Neblaiviems vairuotojams 2017 metais gresia baudžiamoji atsakomybė
  Tegai:
  atleidimas iš darbo, neblaivumas, neblaivus vairavimas, neblaivus vairuotojas, policija, Policijos departamentas, Lietuva

  Svarbiausios temos