23:47 2021 Gegužės 11
Tiesioginis eteris
 • USD1.2170
 • RUB89.9947
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Po lėktuvo sparnu: Lietuvos oro uostai (74)
  97

  Naujasis maršrutas iš Lietuvos ir Vokietijos suteiks keliautojams daugiau galimybių

  VILNIUS, kovo 28 — Sputnik. Pirmadienį, oro linijų bendrovė "airBaltic" pradėjo tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Miuncheną, praneša Vilniaus oro uostas.

  "Naujasis maršrutas iš Vilniaus į Miuncheną prisidės prie jau vykdomų skrydžių šia kryptimi iš Rygos bei sustiprins bendrovės poziciją Baltijos šalių regione", — sakė "airBaltic" vyresnysis susisiekimo viceprezidentas Wolfgang Reuss.

  Lietuvos oro uostų Komercijos direktorės Jūratės Baltrušaitytės teigimu, "airBaltic" skrydžiai iš Vilniaus suteiks galimybę greitai ir patogiai pasiekti "Skytrax" apdovanojimuose keleivių geriausiai Europoje įvertintą Miuncheno oro uostą.

  Боинг 737 авиакомпании AirBaltic, архивное фото
  Oro linijų bendrovės "AirBaltic" boingas 737

  "Šis miestas turistams pasirodys žavus tiek vasarą, tiek žiemą, o verslo keliautojai galės taupyti savo laiką dėl tiesioginio skrydžio. Neabejojame, kad keliautojai įvertins naujojo skrydžio privalumus", — sakė Baltrušaitytė,  

  Skrydžiai naujuoju maršrutu bus vykdomi tris kartus per savaitę, "Boeing 737" lėktuvais. Kelionės trukmė — 2 valandos 5 minutės. Bilietas į vieną pusę kainuos nuo 39 eurų, įskaitant oro uosto mokesčius ir rinkliavas.

  Temos:
  Po lėktuvo sparnu: Lietuvos oro uostai (74)

  Dar šia tema

  Vilniaus oro uoste veikia grįžtamojo ryšio matuoklis
  Vilniaus oro uosto rekonstrukcijos metu veiks dažnas susisiekimas su Kaunu
  Lietuvos oro uostai pirmauja visame Baltijos regione
  Tegai:
  airBaltic, Miunchenas, Vokietija, Lietuva, Vilnius

  Svarbiausios temos