11:43 2021 Sausio 16
Tiesioginis eteris
 • USD1.2123
 • RUB89.0364
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  63

  Už vietą Lietuvos 2017 metų "30 geriausių restoranų" sąraše varžysis net 60 kandidatų, iš kurių 22 yra naujokai

  VILNIUS, kovo 30 — Sputnik. Trečiadienį, kovo 29 dieną, antrą kartą Lietuvoje surengtas projektas "30 geriausių restoranų", pranešė portalas madeinvilnius.com.

  Ta proga, pirmąją vietą 2016 metų sąraše užėmusiame restorane "Stebuklai" buvo paskelbtas Gero maisto akademijos sudarytas 60 restoranų sąrašas. Iš pastarųjų bus renkami šalies geriausieji. Tarp jų yra net 22 nauji kandidatai.

  Projekto tikslas — apjungti kuo didesnį gastronomijos ekspertų ir profesionalų ratą vieningam balsavimui. Tad Gero maisto akademijos taryba nuolat svarsto ir priima naujus narius, taip pat sudaro pirminį labiausiai projekto kriterijus atitinkančių restoranų sąrašą.

  Prisijungti prie Gero maisto akademijos veiklos pakviesti Lietuvos šefai, taip pat Lietuvoje dirbantys užsienio šefai, restoranų savininkai, apie industriją rašantys tinklaraštininkai ir žurnalistai, someljė bei kiti gastronomijos ekspertai.

  Kas vertinama?

  Sudarant geriausių šalies restoranų reitingą labiausiai vertinamas restoranų maistas ir jo pateikimas. Balsavimo metu akademijos narių prašoma atsižvelgti į patiekalų savitumą, originalumą, kompleksiškumą, maisto produktų kokybę, kilmę ir šviežumą, skonių suderinamumą, kūrybingumą, kainos ir kokybės santykį.

  Taip pat vertinami restoranų gėrimų meniu, aptarnavimo kokybė (elgesys su klientu, paslaugumas, rezervacijos galimybė, priėmimas ir kita) ir aplinka (estetika, interjero dermė su reprezentuojama virtuve, švara, tvarka, jaukumas).

  Remiantis visų akademijos narių balsais, šiemet ir vėl bus sudarytas 30 geriausių šalies restoranų reitingas.

  "30 geriausių restoranų" projektą vainikuos geriausių 2017 metų restoranų Lietuvoje apdovanojimų ceremonija, kurie vyks vasarą, birželio viduryje.

  Dar šia tema

  Lietuviškos sraigės Europos restoranuose brangsta net 140 kartų
  Tegai:
  restoranas, gėrimai, maistas ir gėrimai, maistas, reitingas, Lietuva

  Svarbiausios temos