03:08 2020 Spalio 30
Tiesioginis eteris
 • USD1.1704
 • RUB93.0481
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  30

  Lietuvos saugaus eismo dienos proga Kaune policijos pareigūnai matuos dviračių greitį ir tokiu būdu primins saugaus elgesio keliuose taisykles

  VILNIUS, balandžio 6 — Sputnik. Ketvirtadienį, balandžio 6 dieną, Kauno policijos pareigūnai pažymės Lietuvos saugaus eismo dieną, primindami dviratininkams, kad jiems taip pat galioja Kelių eismo taisyklės, praneša Kaunos savivaldybės spaudos tarnyba.

  Pareigūnai organizuoja specialų reidą Kaune, kad akis į akį susitiktų su šių ekologiškų transporto priemonių šeimininkais ir patikrinks, kaip jie laikosi saugaus eismo taisyklių.

  Taigi policininkų tikslas — ne bausti, bet informuoti, o sykiu ir paskatinti visus eismo dalyvius uoliau rūpintis savo bei aplinkinių saugumu gatvėse.

  Bus įteikiamos ir dovanos

  Balandžio 6-osios popietę nuo 15:00 pareigūnai darbuosis Nepriklausomybės aikštėje greta Kauno soboro. Į jų akiratį pakliuvę dviratininkai sulauks ir naudingų dovanų.

  Saugaus eismo dieną Kaune pajus ne vien dviratininkai ar vaikai, bet ir visi kauniečiai.

  Lietuvos automobilių klubas kartu su Kauno apskrities policija kviečia prisijungti prie akcijos "Saugus kelyje — kai žinau!".

  Ketvirtadienį nuo vidurdienio vairavimo mokykla "ARV-Auto" atvers savo filialų duris visiems norintiems pasitikrinti Kelių eismo taisyklių žinias. Jaunesniems eismo dalyviams bus parengtos specialios užduotys. Mokyklos dėstytojai ir policijos pareigūnai atsakys į susijusius klausimus. Visų dalyvių laukia prizai.

  Saugaus eismo diena

  Nuo 2006-ųjų metų balandžio 6-oji Lietuvoje paskelbta Saugaus eismo diena. Lietuvos policija kviečia Lietuvos gyventojus bent šią dieną pabūti kelyje žmogiškesniais, pakantesniais ir rūpestingesniais. Pareigūnai ragina pagalvoti ne vien apie save, bet ir apie kitų saugumą.

  Žmonės raginami kelyje elgtis pagal visas saugumo taisykles. Vairuotojai ir keleiviai — automobiliuose segėti saugos diržus. Tėvai įspėjami, kad pasirūpintų automobiliuose vežamais vaikais — jie privalo sėdėti prisegti jų amžiui pritaikytose automobilių kėdutėse.

  Dar šia tema

  Vilniečiams patinka sostinės dviračių takai
  Minu, minu, minu pedalus: sostinėje atsiras naujas dviračių takas
  Kaunas vilioja: vietoj bilieto — automobilio techninis pasas
  Tegai:
  saugus eismas, dviratininkas, dviratis, Kelių eismo taisyklės, Saugaus eismo diena, Kaunas

  Svarbiausios temos