20:37 2020 Rugsėjo 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.1634
 • RUB90.4050
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  38

  Vilniuje sulaikytas jaunas žmogus, parašęs ant Rusijos prekybos atstovybės tvoros Sirijoje žuvusiųjų skaičių

  VILNIUS, balandžio 6 — Sputnik. Trečiadienį, balandžio 5 dieną, Vilniuje buvo sulaikytas vaikinas, kuris dažais padarė užrašą ant Rusijos prekybos atstovybės tvoros, praneša Policijos departamentas.

  Apie 17:30 policija gavo pranešimą, kad Vilniuje, Kviečių gatvėje prie 15A namo, kur įsikūrusi Rusijos prekybos atstovybė, ant tvoros asmuo piešia grafiti.

  Atvykę į įvykio vietą pareigūnai rado viešosios tvarkos pažeidėją ir jį sulaikė. 20 metų vaikinas buvo pristatytas į policiją.

  Надпись на ограде
  Užrašas ant Rusijos prekybos atstovybės tvoros

  Ant tvoros angliškai buvo užrašyta, kiek žmonių žuvo Sirijoje, be to, nupieštas simbolis — Dovydo žvaigždė ir Antrojo pasaulinio karo pabaigos data.

  Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

  Daugiau nei prieš metus Rusija pradėjo karinę operaciją Sirijoje. Per šį laiką pavyko iš dalies sustabdyti išteklių tiekimą teroristams, pristatyti humanitarinę pagalbą gyventojams.

  Rusijos aviacijos dėka pavyko stumti teroristus iš Damasko. Taip pat buvo užkirtas kelias Sirijos režimo priešininkų judėjimui į tokius pagrindinius miestus, kaip Alepas, Hama. Strateginę svarbą turėjo senovės miesto Palmyros išvadavimas  Rusijos Federacijos aviacijos pagalba.

  Taip pat buvo sumažintas palanuojamas didelio masto puolimas IV* (Islamo valstybės) į Sadado miestą ir užtikrintas vieno svarbiausių greitkelių šalyje Damaskas-Chomsas, kuris jungia sostinę su visa kita Sirija, saugumas.

  * Teroristų grupuotė, uždrausta Rusijoje

  Dar šia tema

  Astana: derybos dėl Sirijos be JAV delegacijos ir paliaubų obuoliai
  Lėktuvnešis "Admiral Kuznecov" patruliuoja Sirijos krantus
  Koalicijos pajėgos bombardavo Siriją: šeši žmonės žuvo
  Vokietijos žiniasklaida: Sirija gali atkartoti Afganistano likimą
  Tegai:
  užrašas, sulaikymas, Rusijos prekybos atstovybė, Sirija, Vilnius

  Svarbiausios temos