21:09 2020 Lapkričio 29
Tiesioginis eteris
 • USD1.1922
 • RUB90.9894
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  135

  Artėjant vasaros sezonui Palangos valdžia paplūdimiuose įrengs penkis tualetus

  VILNIUS, balandžio 7 — Sputnik. Palangos savivaldybė planuoja kurorto paplūdimiuose pastatyti penkis konteinerinius tualetus bei dar trys bus pastatyti Šventojoje, praneša leidinys "Vakarinė Palanga".

  Matyt, nebuvo dar nei vienos vasaros, kuomet visuomenėje nesklistų kalbos apie užterštą Baltijos jūrą, šiukšles miškuose ir kopose bei apie būtinybę paplūdimiuose pastatyti tualetus.

  Atrodo, vietos valdžios kantrybė išseko ir buvo nuspręsta įrengti Palangoje ir Šventojoje konteinerinius tualetus.

  Šiuo metu Bendrovės "Palangos komunalinis ūkis" technika ir darbuotojai ne tik valo paplūdimį, stumdo vėjo išpustytą ar bangų išplautą smėlį, o ir stato pamatus būsimiems tualetams.

  Tačiau miesto valdžios administracija kol kas nesidalina planais dėl tualetų įrengimo.

  Ūkio ir turto skyriaus vedėjas Kostas Jakubauskas prisipažino, kad daugiau informacijos galės pateikti tik maždaug po mėnesio.

  "Kol kas nelabai galiu ką pasakyti. Vyksta projektavimo darbai. Šiems tualetams reikės vandentiekio ir nuotekų tinklų. Tik tada, jeigu bus tokie nutiesti, galėsime kalbėti ir apie statybą", — cituoja "Vakarinė Palanga".

  UAB "Palangos vandenys" direktorius Virgilijus Beržanskis sakė, kad maždaug per savaitę paaiškės, ar  bus atvestos komunikacijos į paplūdimį.

  "Kol kas mes savo darbus tik planuojame. Komunalininkams jokių derinimo procedūrų nereikia, o mes turime parengti techninį tinklų projektą. Juk į penkias vietas turėsime nutiesti ir vandentiekio, ir nuotekų tinklus", — aiškino direktorius.

  Anot Beržanskio, jeigu viskas įvyks pagal planą, darbai bus pradėti ir baigti iki vasaros sezono pradžios.

  Planuojama, kad trys tualetai turi atsirasti ruože nuo Nemirsetos iki Palangos tilto, du — už tilto link Šventosios, o Šventojoje — dar trys.

  Dar šia tema

  Lietuvos pajūris pasitinka Baltarusijos lėktuvus su poilsiautojais
  Palanga ruošiasi Velykoms: Basanavičiaus gatvę papuošė 2 metrų dydžio margučiai
  Tegai:
  tualetas, paplūdimys, poilsis, jūra, tvarka, Palanga

  Svarbiausios temos